Kredyt gotówkowy 120 tys. zł

2023-02-24 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy 120 tys. zł i pożyczki gotówkowe na dowolny cel. Przegląd najnowszych propozycji banków w segmencie kredytów gotówkowych w bankach.

Jeżeli potrzebna jest dodatkowa gotówka w wysokości 120 tys. zł na dowolny cel, może to być remont generalny domu, zakup samochodu lub działki, to należy sprawdzić poniższe propozycje kredytowe i pożyczkowe w bankach.

Na początku należy zapoznać się z ofertą banków i wybrać najbardziej korzystny. Żaden kalkulator kredytowy nie pomoże wyszukać najlepszego i najtańszego kredytu gotówkowego 120 tys. zł, bo to nie jest jego cel. Kalkulator ma na celu wyłączenie oszacowanie rat, przedstawienia propozycji banków i umożliwienie kontaktu z wybranym podmiotem.

Jaki kredyt gotówkowy 120 tys. zł?

Banki, w których można wnioskować o kredyt gotówkowy na 120 tys. zł

W przypadku, kiedy spłacasz aktualnie kilka kredytów i pożyczek gotówkowych oraz inne produkty kredytowe zaciągnięte w bankach, możesz wziąć pod uwagę konsolidację kredytową. Przeczytaj co to jest kredyt skonsolidowany.

Powyższa lista banków ułatwia wybór banku, z którymi można się skontaktować się w sprawie kredytu na 120 tys. zł. Możesz ocenić parametry poszczególnych kredytów gotówkowych i skontaktować się z wybranym bankiem.

Zapamiętaj: ŻADNA porównywarka kredytów gotówkowych nie wskazuje dokładnie wysokości rat kredytowych. Możesz się dowiedzieć, jakie jest oprocentowanie w poszczególnych bankach, ale nie dowiesz się jakie jest dokładne RRSO.

Porównując kredyty gotówkowe na 120 tys. zł, czy jakikolwiek inny, np. pożyczkę 25000 zł w banku lub pozabankową, zwracaj uwagę na RRSO, parametr, który obejmuje wszystkie koszty w ujęciu procentowym, które ponosisz w związku z zaciąganiem kredytu. O tym, ile ostatecznie będziesz musiał oddać bankowi, poinformuje ciebie kredytodawca w formularzu informacyjnym.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok