Kredyt gotówkowy 11 tys zł w banku: na krótki i długi czas

20 grudnia, 2018

Kredyt gotówkowy 11 tys złKredyt gotówkowy 11 tys zł lub pożyczka gotówkowa na 11 tys. zł w banku na dowolny cel? Zapoznaj się poniżej z najnowszymi propozycjami banków.

Kto może udzielić kredyt, a kto pożyczkę?

Zgodnie z polskim prawem udzielaniem kredytów zajmują się tylko banki i SKOK-i (Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe). Objęte są one państwowym nadzorem sprawowanym przez KNF (Komisja Nadzoru Finansowego). Swoją działalność prowadzą na podstawie Prawa bankowego oraz Ustawy o Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych.

Pożyczki gotówkowe mogą być udzielane przez każde instytucje oraz przez osoby prywatne. Warunek jest jeden: podmiot pożycza własne pieniądze. Kwestie związane z pożyczkami regulowane się przez kodeks cywilny.

No dobrze, jeżeli wybraliśmy kredyt lub pożyczkę gotówkową w banku, to ile wyniosą szacunkowe raty, w zależności od długości kredytowania?

  • 2 lata – 493 zł,
  • 3 lata – 340 zł,
  • 4 lata – 263 zł,
  • 5 lat – 217 zł,
  • 6 lat – 187 zł.

Jak widać z powyższych wyliczeń, im dłuższy okres kredytowania, tym mniejsza rata. Ale tym samym koszt kredytu rośnie, ponieważ zapłacimy więcej odsetek.

Kredyt gotówkowy 11 tys zł porównanie banków

Z propozycjami banków w segmencie kredytów gotówkowych na 11 tys. zł zapoznasz się również poniżej. Pamiętaj, że indywidualna oferta kredytowa zależy od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej klienta.

Tańszy kredyt gotówkowy, to kredyt z jak najmniejszymi kosztami całkowitymi. Kredyty można porównać na podstawie RRSO.

Reprezentatywny przykład kredytu gotówkowego na 11 tys. zł:
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 10,47%.
Oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali roku.
Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 tys. zł.
Całkowita kwota do zapłaty 13953,22 zł.
Całkowity koszt kredytu 2362,22 zł.
Liczba rat płatnych co miesiąc: 45 miesięcznych rat (3 lata i 9 miesięcy) po 309 zł .
Kalkulacja kredytowa na dzień 08.10.2018 r.

Jeżeli szukasz kredytu na zakup mieszkania skorzystaj z Kalkulatora Mieszkaniowego, który pozwoli na oszacowanie wysokości raty kredytowej.

kredyt gotówkowy na 11 tys. zł w banku

Symulacja Rat Kredytu Gotówkowego na 11 tys zł w zależności od ustalonego czasu spłaty
Opis: Przegląd kredytów gotówkowych w bankach. Możliwość skorzystania zarówno z wyszukiwarki, jak i listy banków. Kredyt gotówkowy może być przeznaczony na dowolny cel kredytowy, od kilku miesięcy (min. 3 miesiące) do nawet i 120 miesięcy.
Strona: kredytyporownywarka.pl
Ocena: 4.72 z 5