Kredyt gotówkowy 11 tys zł w banku: na krótki i długi czas

Kredyt gotówkowy 11 tys zł lub pożyczka gotówkowa na 11 tys. zł w banku na dowolny cel? Zapoznaj się poniżej z najnowszymi propozycjami banków – tradycyjnie i przez internet.

Kto może udzielić kredyt, a kto pożyczkę?

Zgodnie z polskim prawem udzielaniem kredytów zajmują się tylko banki i SKOK-i (Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe). Objęte są one państwowym nadzorem sprawowanym przez KNF (Komisja Nadzoru Finansowego). Swoją działalność prowadzą na podstawie Prawa bankowego oraz Ustawy o Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych.

Pożyczki gotówkowe mogą być udzielane przez każde instytucje oraz przez osoby prywatne. Warunek jest jeden: podmiot pożycza własne pieniądze. Kwestie związane z pożyczkami regulowane się przez kodeks cywilny.

No dobrze, jeżeli wybraliśmy kredyt lub pożyczkę gotówkową w banku, to ile wyniosą szacunkowe raty, w zależności od długości kredytowania?

  • 2 lata – 493 zł,
  • 3 lata – 340 zł,
  • 4 lata – 263 zł,
  • 5 lat – 217 zł,
  • 6 lat – 187 zł.

Jak widać z powyższych wyliczeń, im dłuższy okres kredytowania, tym mniejsza rata. Ale tym samym koszt kredytu rośnie, ponieważ zapłacimy więcej odsetek.

Kredyt gotówkowy 11 tys zł porównanie banków

Kredyt gotówkowy 11 tys złZ propozycjami banków w segmencie kredytów gotówkowych na 11 tys. zł zapoznasz się również poniżej. Pamiętaj, że indywidualna oferta kredytowa zależy od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej klienta.

Tańszy kredyt gotówkowy, to kredyt z jak najmniejszymi kosztami całkowitymi. Kredyty można porównać na podstawie RRSO.

Reprezentatywny przykład kredytu gotówkowego na 11 tys. zł:
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 10,47%.
Oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali roku.
Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 tys. zł.
Całkowita kwota do zapłaty 13953,22 zł.
Całkowity koszt kredytu 2362,22 zł.
Liczba rat płatnych co miesiąc: 45 miesięcznych rat (3 lata i 9 miesięcy) po 309 zł .
Kalkulacja kredytowa na dzień 08.10.2018 r.

Jeżeli szukasz kredytu na zakup mieszkania skorzystaj z Kalkulatora Mieszkaniowego, który pozwoli na oszacowanie wysokości raty kredytowej.Symulacja Rat Kredytu Gotówkowego na 11 tys zł w zależności od ustalonego czasu spłaty

Opis: Przegląd kredytów gotówkowych w bankach. Możliwość skorzystania zarówno z wyszukiwarki, jak i listy banków. Kredyt gotówkowy może być przeznaczony na dowolny cel kredytowy, od kilku miesięcy (min. 3 miesiące) do nawet i 120 miesięcy.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok