Kredyt gotówkowy 10000 zł 8 lat. Rata ok. 157 zł

2023-07-22 – ostatnia aktualizacja

Kredyt gotówkowy 10000 zł 8 lat. Pożyczka gotówkowa 10000 zł na 8 lat na dowolny cel. W jakim banku zapytać o tak duże finansowanie z tak długim czasem spłaty?

kredyt gotówkowy 10000 zł 8 lat

Czym jest kredyt gotówkowy? Jest jednym ze sposobów pozwalających na sfinansowanie dużych i małych potrzeb. Udzielany jest w bankach i SKOK-ach na prostych i jasnych zasadach.

Na co można go wziąć? W zasadzie na dowolny cel. Może to być np. zakup samochodu, wyremontowanie mieszkania, wykupienie wczasów dla rodziny czy zakup paneli fotowoltaicznych.

Kredyt gotówkowy 10000 zł 8 lat w bankach

Zarówno o celu finansowania i wyborze banku zdecydujesz samodzielnie. Plany możesz zrealizować wybierając kredyt gotówkowy w jednym z kilku banków, które znajdziesz poniżej.

Oczywiście nie musi to być dokładnie kredyt gotówkowy 10000 zł na 8 lat. Szeroka oferta kredytowa i pożyczka banków umożliwia najbardziej korzystny wybór według własnych potrzeb i możliwości.

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy?

Wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć często online (przez internet), w placówce banku lub nawet dzwoniąc na infolinię.

Skorzystaj z formularz kontaktowego do banku – bez wychodzenia z domu – jeżeli chcesz poznać warunki finansowania.

Kredyt gotówkowy 10000 zł 8 lat.

1. Online. Nie każdy bank umożliwia złożenie wniosku o kredyt gotówkowy internetowo. Jeżeli jednak jest to możliwe, to pieniądze na koncie można mieć nawet i następnego dnia roboczego od momentu zawarcia umowy.

Bank weryfikuje złożony wniosek na podstawie danych z dokumentu tożsamości lub potwierdzenie odbywa się na podstawie przelewu weryfikującego, np. na 1 zł.

2. Standardowo. W placówce bankowej. Należy udać się do wybranego banku, pobrać wniosek i oddać wypełniony wraz z wymaganymi dokumentami.

3. Infolinia. Wniosek o kredyt gotówkowy można również złożyć telefonicznie. Chociażby wysyłając formularz kontaktowy z listy powyższej. Wypełnienie wniosku następuje przez doradcę bankowego podczas rozmowy telefonicznej, a cały proces ubiegania się kredyt odbywa się w formie łączonej – online i telefonicznie.

Kredyt gotówkowy 10000 zł 8 lat. 96 rat kredytowych

Ile wyniesie rata kredytowa dla kredytu 10000 zł na 8 lat? Rata powinna być jak najlepiej dopasowana do Twoich możliwości.

W niektórych bankach możesz samodzielnie określić dzień płatności rat i jest to ważne! Warto je ustalić tak, aby wypadałoby dzień lub dwa po otrzymaniu wynagrodzenie.

To, ile może wynieść wysokość raty kredytu 10000 zł na 96 miesięcy, zależeć będzie od konkretnej oferty banku. Ważne jest jednak to, aby zorientować się w jej wysokości jeszcze przed skontaktowaniem się z bankiem.

Założenia: oprocentowanie nominalne (koszt odsetkowy) jest jedynym kosztem kredytu. Wyliczenia dla raty równej.

Wysokość raty i kosztów odsetkowych dla przyjętego oprocentowania:

9%: 146,50 zł – 4 064,20 zł.
10%: 151,74 zł – 4 567,20 zł.
11%: 157,08 zł – 5 080,09 zł.
12%: 162,53 zł – 5 602,73 zł.
13%: 168,07 zł – 6 134,96 zł.

Kredyt gotówkowy 150000 zł. Znacząco większy kredyt i z dłuższym terminem spłaty – do 10 lat. Wyliczenia rat i kosztów.

Porównanie kredytów gotówkowych

Wyznacznikiem atrakcyjności danej oferty kredytowej jest jego cena. I jest to słuszne podejście. Jednak to, czy jest to tani kredyt gotówkowy 10000 zł, dowiemy się tylko wówczas, kiedy daną ofertę porównamy z inną.

Można wówczas taką analizę przeprowadzić posługując się dwoma wskaźnikami: RRSO oraz całkowitym kosztem kredytu.

Czym jest Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO)? Jest to całkowity koszt kredytu, który musisz ponieść pożyczając pieniądze w banku. Jest wyrażony w wartości procentowej całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym.

Czym jest całkowity koszt kredytu? Są to wszystkie koszty, które poniesiesz zawierając umowę o kredyt gotówkowy z bankiem, np. prowizje i odsetki.

Dla pewnej grupy kredytobiorców, również ważne są inne dodatkowe i dobrowolne usługi, np. propozycje ubezpieczeń i opieki medycznej, pomocy technicznej dotyczącej różnych dziedzin życia czy pakiet „SMS powiadomienia”.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok