Kredyt gotówkowy 10000 zł 2 lata oraz porównanie kredytów gotówkowych 10000 zł na 2 lata. Wybierz najtańszy kredyt gotówkowy z najnowszym przeglądem kredytów gotówkowych.

kredyt gotówkowy 10000 zł 2 lata

Jaki wybrać bank? Mając udostępnioną listę, taką ją ta poniżej, zdecydowanie łatwiej jest podjąć decyzję. Dzięki temu, że jest na bieżąco aktualizowana, można sprawdzić zawsze aktualne oferty bankowe.

Ile wyniesie rata kredytowa? Oczywiście w każdym banku będzie to inaczej wyglądać. To nie tylko, że propozycje kredytowa w bankach są różne, ale i każdy potencjalny kredytobiorca ma różną ocenę kredytową. I oczywiście, że im lepszą ocenę otrzymasz, to i warunki ostateczne oferty będą lepsze.

Tani kredyt gotówkowy 10000 zł 2 lata

Czy np. kredyt gotówkowy 10000 zł na 2 lata w promocji zawsze jest tańszy? Nie zawsze, podobnie jak produkty w supermarketach. Ale są takie kredyty gotówkowe, które są faktycznie tańsze niż kredyt w standardowej ofercie. Konieczne jest jednak sprawdzenie jeszcze co najmniej jednej oferty.

Banki reklamują, że jest obniżone oprocentowanie, ale za prowizja jest wysoka. Może być niższa prowizja i dodatkowo obniżone oprocentowanie, ale tylko wówczas, jeżeli założymy w tym banku konto bankowe lub wykupimy ubezpieczenie. Dlatego właśnie konieczne jest porównanie kredytów gotówkowych, nawet promocyjnych, przed wyborem określonego banku.

Nie każda oferta promocyjna kredytu gotówkowego oznacza, że jest to najlepszy i najtańszy kredyt. Ofert w „promocji„, z eksponowaniem określonych elementów kredytu jest bardzo dużo. Należy przed dokonaniem wyboru banku, porównać kredyty, sprawdzić koszt całkowity i dokładnie się przyjrzeć propozycji promocyjnej, aby nie było niespodzianek.

Odpowiednia rata kredytu gotówkowego na 10000 zł

Kredyt gotówkowy na 10000 zł na 2 lata, to kredyt z bardzo krótkim okresem kredytowania, a to oznacza dość wysokie comiesięczne zobowiązanie. Rata kredytowa musi być odpowiednio dopasowana do możliwości finansowych, aby nie okazała się zbyt dużym wydatkiem, który zburzy naszą stabilność finansową.

Pamiętajmy, że mamy do wyboru raty malejące lub stałe.

Rata malejąca – jak już sama nazwa wskazuje, maleją one wraz ze spłatą kredytu. W odróżnieniu od stałych rat, w malejących ratach jej część kapitałowa jest niezmienna. Natomiast zmienna jest i malejąca w okresie kredytowania jest jej część odsetkowa. Co oznacza to w praktyce? Rata jest najwyższa na samym początku spłaty kredytu, a później rata stopniowo zmniejsza się. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ, im mniejsze jest saldo do spłaty, tym oczywiście niższe są odsetki naliczane od kapitału.

Kiedy warto się zdecydować na raty malejące? Jeżeli kredytobiorca ma wysoką zdolność kredytową, to wówczas jest lepiej skorzystać z takiego systemu rat. Również w sytuacji, gdy przewiduje, że kredyt spłacimy wcześniej. Jeżeli możesz bardziej obciążyć swój domowy budżet w pierwszym okresie spłaty, to można taki system rat wybrać. Jest to dodatkowo tańszy kredyt gotówkowy, ponieważ całkowity koszt kredytu będzie mniejszy niż w sytuacji, kiedy zdecydujemy się na raty stałe.

Raty stałe są zazwyczaj korzystniejsze w przypadku krótkiego okresu kredytowania. Wówczas różnice między ratami malejącymi a stałymi są mniej widoczne. Raty malejące, to również tańszy kredyt gotówkowy.

Konsolidacja kredytów gotówkowych? Sprawdź gdzie najłatwiej, najszybciej i najtaniej dostać kredyt konsolidacyjny!

raty równe i malejące wady i zalety dla kredytu na 10000 zł na 2 lata

Szacunkowe wyliczenia rat dla kredytu na 10000 zł na 2 lata w niektórych bankach

Wyliczenia na dzień 5.05.2021 r.

Bank i nazwa oferty | RRSO | Rata | Oproc. | Prowizja | Ubezpieczenie

  • Getin Bankkredyt gotówkowy oferta specjalna 7,44% 448,63 zł 7,2% 0,0% Nie,
  • Santander Consumer BankMistrzowski Kredyt Gotówkowy 11,15% 464,29 zł 7,2% 3,49% Nie,
  • Alior BankPożyczka internetowa (Promocja) 12,27% 468,99 zł 4,0% 8,0% Nie,
  • Citi HandlowyPożyczka Gotówkowa – pożyczka online dla nowych klientów 12,52% 470,06 zł 6,99% 5,0% Nie.
Edycja - aktualizacja:
"Kredyt gotówkowy 10000 zł 2 lata"
sierpień 2021 r.

Konsolidacja zobowiązań? Jak połączyć kredyty i pożyczki gotówkowe w jeden kredyt, obniżając jednocześnie ratę.

Pozostałe: Pożyczki Pozabankowe: Pożyczki Krótkoterminowe - Pożyczki Na Raty | Konta bankowe: Konta Osobiste - Konta Firmowe.