Kredyt gotówkowy 100 tys zł. Sprawdź, gdzie złożyć wniosek

100 tys kredytu gotówkowego? Poszukujesz idealnego kredytu gotówkowego na 100 tys zł i nie tylko nie wiesz jaki bank wybrać, ale i na co zwrócić uwagę? Porównanie nie jest trudne, złożenie wniosku nie jest skomplikowane, a wymagane dokumenty zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Udostępniona poniżej lista banków, to możliwość szybkiego kontaktu i zapytania o kredyt gotówkowy nie tylko na 100 tys. zł.

100 tys kredytu gotówkowego

Aby wybrać korzystny kredyt gotówkowy, nie jest wcale potrzebna jakaś nadzwyczajna wiedza i konieczność odwiedzenie dziesiątek placówek bankowych. Ważne jest, aby dokładne wyliczyć potrzebną kwotę, która pomoże zrealizować określony cel. Kredyt gotówkowy może być bowiem przeznaczony na dowolny cel: remont mieszkania lub domu, zakup samochodu czy na wakacyjny wyjazd.

Ważne jest to, aby pożyczyć zawsze tylko tyle, ile jest potrzebne. Nie ma najmniejszego sensu pożyczania „na zapas„, ponieważ to tylko zwiększa koszty zobowiązania i wysokość co miesięcznej raty. Dlaczego miałbyś przepłacać za kredyt?

100 tys. kredytu gotówkowego do 10 lat

Poniżej znajdują się propozycje banków i kredyty gotówkowe. W większości banków możemy liczyć na taki kredyt gotówkowy.

Porównując kredyty gotówkowe, i to niezależnie czy jest to kredyt gotówkowy 100 tys zł na 10 lat czy każdy inny, powinniśmy zwracać uwagę na KCK i RRSO.

KCK – koszt całkowity kredytu zawiera wszystkie opłaty związane z kredytem.

RRSO – rzeczywista roczna stopa procentowa, czyli całkowity koszt kredytu wyrażony jako wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu w ujęciu rocznym.

Mniejszy koszt kredytowy, to oczywiście tańszy kredyt. Zarówno KCK, jak i RRSO pozwalają zdecydowanie łatwiej i skuteczniej porównać różne oferty kredytowe.

Jeżeli ustalisz już dokładnie, ile pieniędzy potrzebujesz, czy faktycznie musi to być 100 tys. zł czy może kwota znacznie mniejsza, to należałoby również zwrócić uwagę na pozostałe czynniki. Możesz na przykład wybrać kredyt gotówkowy przez internet lub złożyć wniosek bezpośrednio w placówce banku. Wiele banków oferuje możliwość skorzystania z ubezpieczenia, z wakacji kredytowych lub możliwości założenia konta osobistego. Możliwości jest całkiem dużo, ale ważne jest, aby każde parametry były dopasowane do Twoich indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Gdzie po kredyt gotówkowy 100 tys zł 10 lat?

Wybór jest całkiem spory. Ponieważ jest kilka banków, w których taki kredyt można uzyskać, o ile mamy taką zdolność kredytową. Taki kredyt gotówkowy znajdziemy między innymi w BNP Paribas.

Kredyt Gotówkowy w BNP Paribas:

 • Kredyt gotówkowy dostępny jest w kwocie od 1000 zł do 200 000 zł (przy czym na okres od 85 miesięcy dla kwot od 10 000 zł).
 • Minimalny okres kredytowania 6 miesięcy. Maksymalna okres kredytowania 10 lat.
 • Kredyt gotówkowy dostępny bez ubezpieczenia lub z ubezpieczeniem dobrowolnym lub obligatoryjnym.
 • Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0% w przypadku skorzystania z kredytu z ubezpieczeniem stanowiącym obligatoryjne zabezpieczenie spłaty kredytu.

100 tys kredytu gotówkowego w BNP Paribas

100 tys. zł kredytu przykład kosztów

Każdy bank w sposób indywidualny bada zdolność kredytową oraz sprawdza wiarygodność kredytową klienta w BIK.

Formularz kontaktowy wymaga od nas podania:

 • imienia i nazwiska,
 • numeru telefonu,
 • e-maila oraz
 • należy zaakceptować wymagane zgody.

Czyli standardowa procedura jaka ma miejsce przy wszystkich tego rodzaju wnioskach. Wysłanie wniosku kontaktowego jest bezpieczne i szyfrowane.

Jeśli pozytywnie przejdziemy weryfikację i wstępną ocenę zdolności kredytowej, to doradca bankowy w rozmowie telefonicznej przedstawi nam szczegółowo warunki kredytu. Nie ma obowiązku skorzystania z oferty i odmowa nie rodzi żadnych konsekwencji.

Przykład reprezentatywny kredytu 32 000 zł na 82 miesięcy.

Całkowita kwota kredytu
 (bez kredytowanych kosztów) 32 000 zł.
Całkowita kwota do zapłaty 46 728,22 zł.
Oprocentowanie stałe w skali roku 7,2%.
Całkowity koszt kredytu 14 728,22 zł
   (prowizja 4 800 zł, odsetki 9 928,22 zł).
Umowa zawarta na 82 miesięcy.
81 miesięcznych rat równych w kwocie 569,85 zł - ostatnia rata 570,37 zł.

Jakie źródła dochodu akceptują banki?

Kredyt gotówkowy na 100 tys zł, to kredyt na wysoką kwotę i wymagana dokumenty zależą już konkretnego banku, jak i również od wnioskowanej kwoty. Standardowo kredyt gotówkowy mogą ubiegać się osoby pełnoletnie, które osiągają stałe dochody z tytułu:

 • Umowy o pracę na czas nieokreślony i określony,
 • Umowy zlecenia,
 • Działalności gospodarczej,
 • Emerytury, renty,
 • Własnego gospodarstwa rolnego,
 • dochodów uzyskiwanych za granicą.

Ile wyniesie rata dla kredytu na 100 tys. zł?

To bardzo ważne pytanie o wysokość raty kredytowej. Jej wysokość zależy oczywiście od warunków konkretnej oferty, ale również od czasu kredytowania i wyboru systemy rat (malejące lub stałe). Jedynie bank może dokładnie wyliczyć jej wysokość, biorąc pod uwagę naszą zdolność kredytową i wiarygodność kredytowa.

Poniżej: oszacowanie rat w zależności od czasu kredytowania dla kredytu na 100 tys. zł:

 • 2 lata – 4612 zł,
 • 3 lata – 3195 zł,
 • 4 lata – 2489 zł,
 • 5 lat – 2067 zł,
 • 6 lat – 1787 zł,
 • 7 lat – 1589 zł,
 • 8 lat – 1517 zł,
 • 9 lat – 1380 zł,
 • 10 lat – 1293 zł.

Ranking kredytów gotówkowych 100 tys zł

Wydawać się by mogło, że najszybszym sposobem na znalezienie kredytu gotówkowego w takiej wysokości, jest po prostu wyszukanie rankingu i na jego podstawie wybranie banku. Niestety nie. Nie masz pewności, że w tak zaprezentowanym zestawieniu faktycznie znajdują się najlepsze kredyty gotówkowe.

Być może taki ranking powstał na konkretne zamówienie, z tak ustalonym modelowym klientem, aby dany bank z kredytem znalazł się na pierwszym miejscu.

Z pewnością ranking kredytów gotówkowych może być źródłem dodatkowych informacji o kredytach, ale i tak:

 • oferta kredytowa jest ustalana na podstawie oceny zdolności i wiarygodności kredytowej,
 • całkowity koszt kredytowy zależy nie tylko od poszczególnych parametrów kosztowych kredytu, ale i od rodzaju rat (malejące lub stałe), daty wypłaty kredytu oraz płatności rat,
 • warunki każdego kredytu można negocjować (sprawdź powyżej: pożyczka gotówkowa negocjowalna w Alior Bank).

Jak długo będziemy musieli czekać na otrzymanie kredytu?

Podjęcie przez bank decyzji o przyznaniu kredytu gotówkowego, to bardzo szybka decyzja. Co prawda długość analizy wniosku kredytowego zależy od kilku czynników, między innymi od wysokości kredytu, czasu kredytowania, oceny kredytowej (mogą być wymagane dodatkowe zabezpieczenia), ale na wypłatę kredytu od momentu złożenia wniosku, nie trzeba długo czekać. Co więcej, decyzja i przelew środków z kredytu może odbyć się nawet i w tym samym dniu co wysłany wniosek kontaktowy!

Temat: 100 tys zł. kredytu gotówkowego. Aktualizacja w sierpniu 2021 r.

A gdzie po kredyt hipoteczny na 180 tys zł na zakup nieruchomości? Szybkie oszacowanie rat kredytowych, porównanie banków oraz kontakt z ekspertami finansowymi.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok