Kredyt gotówkowy 100 tysięcy złotych

Redakcja: Marek Kamiński. 2024-06-15 – ostatnia aktualizacja. Wiarygodne źródło informacji Artykuły w serwisie KredytyPorownywarka.pl są starannie opracowywane przez doświadczonych autorów, bazując na wiarygodnych źródłach. Wykorzystujemy dane z renomowanych raportów branżowych, analiz rynkowych oraz opinii ekspertów finansowych. Nasze publikacje mają charakter informacyjny i edukacyjny, nie są poradami inwestycyjnymi ani rekomendacjami finansowymi. Dążymy do dostarczania czytelnikom rzetelnej wiedzy, pomagającej w podejmowaniu świadomych decyzji finansowych..

Kredyt gotówkowy na 100 tysięcy złotych, to naprawdę duże finansowanie i poważna decyzja, która wymaga dokładnego przeanalizowania ofert kredytowych i ich porównania. Taka suma pieniędzy może okazać się niezbędna w różnych sytuacjach życiowych, np. podczas generalnego remontu domu, kupując samochód lub niewielką nieruchomości. Poniżej przyjrzymy się najważniejszym elementom finansowania na 100 tysięcy z banku.
kredyt gotówkowy 100 tysięcy złotych
Kredyt gotówkowy 100 tysięcy złotych. Źródło: kredytyporownywarka.pl

Przed podjęciem ostatecznej decyzji, należy dokładnie ocenić swoją zdolność kredytową i możliwości regularnej spłaty rat kredytu. Kluczowe jest również porównanie ofert z różnych banków, aby wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowania. Niewielkie różnice w oprocentowaniu nominalnym kredytu wpływają w niewielkim stopniu na wysokość raty, ale już w znaczącym na całkowity koszt zobowiązania.

Dodatkowo warto również rozważyć różne opcje spłaty, np. na 5 lat i na 10 lat, raty stałe lub malejące, tak, aby dopasować parametry kredytu do indywidualnych możliwości budżetowych.


Skąd wziąć 100 tysięcy kredytu? Nie tylko gotówkowy

O kredyt gotówkowy do 100 tys. zł można wnioskować w bankach komercyjnych, np. PKO BP, Pekao SA, BNP Paribas, mBanku oraz w bankach spółdzielczych i SKOK-ach. W bankach, oprócz kredytów i pożyczek gotówkowych, dostępne są również inne rodzaje finansowania, które można otrzymać.

Kredyt samochodowy w wysokości 100 tys. zł może zostać przeznaczony wyłącznie na zakup ruchomości. Nie dotyczy to jednak tylko samochodu, ale także innych pojazdów mechanicznych, takich jak motorówki, skutery czy motory.

Kredyt konsolidacyjny na 100 tys. zł, to natomiast kredyt, który pozwala spłacić kilka wybranych zobowiązań i zmniejszyć liczbę posiadanych kredytów. Zasadniczym celem konsolidacji jest poprawa płynności finansowej poprzez wydłużenie czasu kredytowania, ale również zwiększenie zdolności kredytowej.

Kredyt hipoteczny na 100 tys. zł umożliwia zakup nieruchomości. Kwota ta może nie wystarczyć na zakup mieszkania, ale powinna być wystarczająca na sfinansowanie garażu, działki budowlanej lub rekreacyjnej.


Gdzie po kredyt gotówkowy 100 tys. zł?

Spośród instytucji, w których można ubiegać się o kredyt gotówkowy na kwotę 100 tys. zł, znajdują się m.in. PKO BP, Pekao SA, BNP Paribas, mBank, a także wiele mniejszych banków spółdzielczych. Co więcej, niektóre banki, takie jak Citi Handlowy czy Alior Bank, umożliwiają złożenie wniosku o kredyt gotówkowy online, co znacznie upraszcza i przyspiesza cały proces.

Niezależnie od wybranej instytucji finansowej, warto dokładnie przeanalizować oferty różnych potencjalnych kredytodawców, porównując szczegółowo warunki finansowania.


100 tysięcy kredyt – ile trzeba oddać?

Zaciągnięcie kredytu gotówkowego na kwotę 100 tys. zł wiąże się koniecznością spłaty pożyczonego kapitału wraz z wszystkimi innymi dodatkowymi kosztami. To, ile trzeba będzie oddać więcej, zależy m.in. od podstawowych parametrów oferty kredytowej.

Jednym z głównych czynników wpływających na koszt kredytu w takiej wysokości jest oprocentowanie nominalne, według którego bank nalicza odsetki. Oprocentowanie podawane jest w skali roku. Może być one stałe lub zmienne:

 • stałe – przez określony czas obowiązywania umowy wysokość oprocentowania nie będzie zmieniona,
 • zmienne – co jakiś czas (np. co miesiąc, kwartał) bank aktualizuje wysokość oprocentowania.

Im jest ono niższe, tym mniejszy będzie koszt odsetkowy związany z zaciągnięciem kredytu. Poza odsetkami dodatkowe koszty mogą wiązać się z prowizją i ubezpieczeniem.

Zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim1 jest to suma kosztów, które ponosi konsument na rzecz banku w związku z pożyczeniem kapitału, a które to koszty są niezbędne da zapłacenia, aby taki kredyt otrzymać.

Informację dotyczących poszczególnych elementów kosztów, jaki i kosztu całkowitego są umieszczone w formularzu informacyjnym. Bank ma obowiązek go przekazać przed podpisaniem umowy.

Koszt każdego kredytu zależeć będzie od:

 • warunków kredytowania – uzależnione od oceny scoringowej klienta,
 • wysokości kredytu,
 • długości kredytowania,
 • wyboru rat (stałe lub malejące),
 • daty wypłaty kredytu,
 • daty płatności pierwszej raty.

Całość kosztów kredytowych jest wyrażona przez:

 1. Koszt całkowity kredytu, który jest sumą wszystkich kosztów związanych z kredytem, a które należy ponieść na rzecz kredytodawcy (banku) w związku z udzielonym finansowaniem.
 2. Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania (RRSO) – całkowity koszt kredytu wyrażony jako wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu w ujęciu rocznym. Każdy bank wylicza je zgodnie z jednakowym wzorem i zasadami określonymi w ustawie o kredycie konsumenckim. Uwzględnia on wszystkie koszty kredytu (oprocentowanie kredytu, opłaty dodatkowe, prowizję, itp.).

Porównując kredyty na 100 tysięcy zł pod względem ceny, powinniśmy zwracać uwagę na RRSO kredytu oraz całkowity koszt kredytu. Wówczas to możemy stwierdzić, który z produktów jest tańszy.

Mniejszy koszt kredytowy, to oczywiście tańszy kredyt. Zarówno koszt całkowity wyrażony kwotowo, jak i RRSO pozwalają zdecydowanie łatwiej i skuteczniej porównać różne oferty kredytowe.


Kredyt gotówkowy 100 tysięcy – jakie warunki?

Podstawowe warunki, które należy spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy na 100 tysięcy:

 1. Osoby pełnoletnie, które osiągają stałe dochody, np. z tytułu:
  • Umowy o pracę na czas nieokreślony i określony,
  • Umowy zlecenia,
  • Działalności gospodarczej,
  • Emerytury, renty,
  • Własnego gospodarstwa rolnego,
  • dochodów uzyskiwanych za granicą.
 2. Posiadanie polskiego obywatelstwa.
 3. Odpowiednio wysoka zdolność kredytowa. Brane są przede wszystkim dochody i wydatki, ale i również liczba członków w gospodarstwie domowym, jak długo pracujesz u obecnego pracodawcy, jakie masz wykształcenie i gdzie mieszkasz.
 4. Pozytywna historia kredytowa w BIK, czyli jak dotąd spłacałeś swoje zobowiązania i jak spłacasz bieżące.

Jak długo czeka się na otrzymanie kredytu gotówkowe na 100 tysięcy?

Czas oczekiwania na wypłatę kredytu gotówkowego może się różnić w zależności od banku, procedur wewnętrznych oraz indywidualnej sytuacji kredytobiorcy. Zazwyczaj jednak, jeśli wniosek jest kompletny, to cały proces przebiega relatywnie szybko.

W przypadku mniejszych kwot kredytowych i uproszczonych procedur, pieniądze mogą zostać uruchomione nawet w ciągu kilku godzin od złożenia wniosku. Dla wyższych sum, takich jak analizowane 100 tys. zł, bank może wymagać dodatkowych formalności i weryfikacji dokumentów, co może wydłużyć czas oczekiwania do kilku dni.

Warto jednak pamiętać, że na szybkość podejmowane decyzji wpływają również indywidualne ocena kredytobiorcy i są to między innymi:

 • źródła i wysokości uzyskiwanych dochodów,
 • wiarygodność kredytowa,
 • przedstawionych zabezpieczeń, jeżeli będą one potrzebne.

Im bardziej skomplikowana jest sytuacja, tym dłużej może potrwać rozpatrzenie wniosku. Aby zminimalizować czas oczekiwania, zaleca się przygotować odpowiednio wcześniej do zaciągnięcia kredytu i przygotowania kompletnej dokumentacji, którą należy dołączyć do wniosku.

Skontaktuj się z bankiem w sprawie pożyczki gotówkowej na 100 tysięcy złotych i zapytaj o szczegóły związane z udzieleniem kredytowania.

Kredyt gotówkowy 100 tysięcy jaka rata?

Wysokość raty kredytowej kredytu gotówkowego na 100 tysięcy może wynieść 1900 zł, jak i 4000 tys. zł. Generalnie zależeć będzie od:

 • warunków konkretnej oferty bankowej,
 • liczby miesięcznych rat,
 • wyboru systemy rat (malejące lub stałe).

Jeżeli korzystasz z kalkulatora kredytu gotówkowego, to musisz się liczyć z tym, że obliczenia będą oszacowane. Jedynie bank, który uwzględnia w ofercie kredytu zdolność i wiarygodność kredytową, przeprowadzi odpowiednie wyliczenia.

Przyjmując jednak określone założenia, raty można wyliczyć:

 • oprocentowanie roczne nominalne 11,95%,
 • odsetki to jedyny koszt (nie ma prowizji i ubezpieczenia kredytu),
 • raty równe.

Czas spłatyWysokość ratyKoszt odsetkowy
7 lat
84 m-ce
1 762,60 zł48 058,44 zł
8 lat
96 m-cy
1 622,54 zł55 763,67 zł
9 lat
108 m-cy
1 515,61 zł63 685,35 zł
10 lat
120 m-cy
1 431,82 zł71 818,47 zł

Przypatrzmy się jeszcze dwóm przykładom: kredyt gotówkowy 100 tysięcy zł na 5 i 10 lat. Jaka będzie różnica w kosztach i w racie, jeżeli zostanie zmienione oprocentowanie.


Kredyt gotówkowy 100 tysięcy na 5 lat

Poniższe wyliczenia przedstawiają wysokość raty równej oraz kosztów odsetek dla kredytu gotówkowego na 100 tysięcy na 5 lat (60 miesięcy) w zależności od wysokości oprocentowania nominalnego.

OprocentowanieWysokość ratyKoszt odsetkowy
9%2 075,84 zł24 550,13 zł
10%2 124,70 zł27 482,27 zł
11%2 174,24 zł30 454,54 zł
12%2 224,44 zł33 466,69 zł
13%2 275,31 zł36 518,44 zł
kredyt gotówkowy 100 tysięcy na 5 lat
Kredyt gotówkowy 100 tysięcy na 5 lat: RS0 9%-13%. Źródło: kredytyporownywarka.pl

Kredyt gotówkowy 100 tysięcy na 10 lat

Przy kredycie z dwukrotnie dłuższym okresie kredytowania, zmieni się zarówno wysokość raty, jak i całkowity koszt odsetkowy. Wyliczenia rat równych oraz odsetek dla oprocentowania nominalnego rocznego od 9% do 13%.

kredyt gotówkowy 100 tysięcy na 10 lat
Kredyt gotówkowy 100 tysięcy na 10 lat: RS0 9%-13%. Źródło: kredytyporownywarka.pl
OprocentowanieWysokość ratyKoszt odsetkowy
9%1 266,76 zł52 010,93 zł
10%1 321,51 zł58 580,88 zł
11%1 377,50 zł65 300,01 zł
12%1 434,71 zł72 165,14 zł
13%1 493,11 zł79 172,89 zł

Nie powinno dziwić, że w obu przypadkach wraz ze wzrostem oprocentowania nominalnego, następuje wzrost raty oraz kosztów odsetkowych.

Kredyt na 100 tys. zł porównanie – 5 lat i 10 lat

Różnice w zmianie raty i kosztów odsetkowych przy wydłużeniu czasu spłaty przy danym oprocentowaniu nominalnym prezentują poniższe ilustracje:

100 tys. kredytu na 10 lat i 5 lat porównanie rat przy różnym oprocentowaniu
Porównanie rat przy różnym oprocentowaniu nominalnym. 100 tys. kredytu na 10 lat i 5 lat. Źródło: kredytyporownywarka.pl
100 tys. kredytu na 10 lat i 5 lat porównanie kosztów odsetkowych
Porównanie kosztów odsetkowych przy różnym oprocentowaniu nominalnym. 100 tys. kredytu na 10 lat i 5 lat. Źródło: kredytyporownywarka.pl
kredyt 100 tys wydłużenie czasu kredytowania z 5 do 10 lat
Kredyt gotówkowy 100 tysięcy zł. Wydłużenie czasu kredytowania z 5 do 10 lat. Różnice w zmianie raty oraz kosztów odsetkowych. Źródło: kredytyporownywarka.pl

Warto zauważyć również to, że wydłużenie czasu spłaty z 5 do 10 lat nie spowoduje, że rata spadnie dwukrotnie. Jednak koszt odsetkowy będzie dwukrotnie większy.


Kredyt gotówkowy na 100 000 zł – jakie zarobki?

Jakie zarobki należy uzyskiwać dla kredytu gotówkowego na kwotę 100 000 zł? Nie ma jednakowych kryteriów dochodowych przy ocenie zdolności kredytowej, ponieważ wysokość zarobków netto nie jest jednak jedynym czynnikiem branym pod uwagę.

Banki analizują całościową sytuację kredytobiorcy, uwzględniając oczywiście w głównej mierze zarobki, ale i również wydatki domowe, liczbę osób na utrzymaniu oraz bieżące zobowiązania kredytowe, takie jak raty innych kredytów czy limity w kartach kredytowych i na kontach.

Chociaż nie istnieje jednoznaczna kwota dochodów wymagana do otrzymania kredytu na 100 000 zł, zazwyczaj przyjmuje się, że rata kredytu nie powinna przekraczać 40-50% miesięcznych dochodów netto.

Przyjmując 10-letni okres kredytowania, rata dla kredytu na 100 000 zł oscylowałaby w granicach 1400-1500 zł miesięcznie. W takim przypadku, aby spełnić wymagania banków, zalecane dochody netto powinny wynosić co najmniej 3000-4000 zł miesięcznie. Warto jednak pamiętać, że jest to jedynie przybliżona kwota i może różnić się w zależności od indywidualnej sytuacji finansowej.

Aby dokładnie sprawdzić wyliczenia rat, należy skontaktować się z wybranym bankiem, który wyliczy realną zdolność kredytową. Poniżej znajdują się wyliczenia szacunkowe zarobków netto dla kredytu gotówkowego na 100 tysięcy złotych dla singla i rodziny z jednym dzieckiem. Zakładając jednocześnie, że nie spłacają innych zobowiązań, a rata kredytu jest stała.

7 lat8 lat9 lat10 lat
singiel4000 zł3700 zł3400 zł3200 zł
rodzina 2+15400 zł5300 zł5200 zł5100 zł

Przeczytaj również: Jaki kredyt przy zarobkach netto?

Kredyt na 100 tysięcy – podsumowanie

Kredyt na 100 tysięcy złotych to poważne zobowiązanie finansowe, które trzeba spłacić w określonym czasie. Wysokość raty i bezpośrednio wysokość kosztów całkowitych, uzależnione są od wielu czynników, w tym głównie od wysokości oprocentowania i kosztów dodatkowych, np. prowizji i ubezpieczenia. Długość spłaty oraz rodzaj rat w istotny sposób również oddziałuje na całość finansowania.

Oprocentowanie nominalne. Może być stałe lub zmienne. To drugie zależy od aktualnej sytuacji na rynku. Jeżeli RPP NBP zmienia wysokość stóp procentowych, to zmienia się oprocentowanie kredytów oraz wysokość płaconych rat i koszt całkowity. Nie można zatem być pewnym, że odda się na koniec trwania umowy, tyle samo, ile to wyszło z początkowych wyliczeń.

Prowizja za udzielenie kredytu. Ponieważ ustalana jest najczęściej, jako określony procent od wysokości kredytu i nie ma jednej wspólnej stawki, to trudno jest ocenić, ile trzeba będzie oddać z prowizji. Przykładowe wyliczenia wysokości prowizji od 100 tys. zł:

 • 0% – 0zł,
 • 2% – 2 tys. zł,
 • 5% – 5 tys. zł,
 • 10% – 10 tys. zł,
 • 15% – 15 tys. zł.

Czas kredytowania przy tej kwocie jest bliższy górnej maksymalne granicy kredytowania i wynosi ok. 120 miesięcy. Należy pamiętać, że im dłuższy okres spłaty, tym więcej trzeba oddać odsetek, ale za to rata miesięczna będzie niższa.

Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu kredytu gotówkowego warto dokładnie przeanalizować dostępne oferty pod względem kosztów i w ten sposób wybrać najbardziej korzystną.

Pamiętaj:

 • Oferta jest ustalana na podstawie oceny zdolności i wiarygodności kredytowej.
 • Całkowity koszt uzależniony jest nie tylko od poszczególnych parametrów kosztowych, ale i od: rodzaju rat, daty wypłaty środków oraz płatności rat.
 • Warunki każdego kredytu można negocjować.

FAQ kredyt gotówkowy 100 tys. zł

Kredyt gotówkowy dla wielu konsumentów jest pożyczką gotówkową, a pożyczka gotówkowa może być kredytem gotówkowym. Pomimo że, oba terminy są używane zamiennie, bo w zasadzie chodzi nam o ten sam produkt, to jednak różnią się one od siebie.

Jaka jest różnica między kredytem a pożyczką? Szczegóły znajdziesz w artykule: Jaka jest różnica między kredytem a pożyczką?.

Podstawowa różnica jest taka, że kredyt gotówkowy musi być przeznaczony na cel zapisany w umowie, natomiast pożyczka gotówkowa może zostać wydatkowa dowolnie.

Banku nie interesuje to, czy otrzymane pieniądze przeznaczysz na wakacyjny wyjazd do Grecji czy na remont mieszkania lub zakup samochodu. Bank jest zainteresowany wyłącznie tym, aby zobowiązanie było spłacane terminowo, bez żadnych opóźnień.

Jeżeli szukasz dodatkowych informacji dotyczących kredytów gotówkowych na 100000 zł, najważniejsze znajdziesz poniżej.


Ile wynosi rata kredytu 100 tys. zł?

Wysokość raty kredytu gotówkowego na 100.000 zł, ale i każdego innego, zależy od oprocentowania, prowizji, czyli warunków oferty kredytowej, ale i również istotny jest:

 • Okres spłaty. Im więcej jest miesięcy do spłaty, tym rata będzie niższa. Rata kredytowa będzie zatem mniejsza przy rozłożeniu spłaty na 96 miesięcy niż na 60.
 • Rodzaj rat. Rata stała jest jednakowa przez cały okres kredytowania. Natomiast raty malejące są najwyższe na początku spłaty i zdecydowanie większe od rat stałych. Jednak z każdym miesiącem maleją (jak to nazwa sugeruje) i mniej więcej w połowie spłaty stają się mniejsze od rat stałych i taki trend trwa, aż do ostatniej płatności.

Kredyt 100 tys. na 15 lat – jaka rata?

Kredyt 100 tys. zł hipoteczny na 15 lat – ile trzeba oddać przy takim zobowiązaniu?

15 lat to 180 miesięcznych rat kredytowych. Kredyty gotówkowe są udzielane maksymalnie na lat 10. Do wyboru pozostaje zatem kredyt hipoteczny (mieszkaniowy), konsolidacyjny-hipoteczny lub refinansowy.

Jaka będzie rata dla kredytu 100 tys. zł na 15 lat? Przy założeniach:

 • nieruchomość wyceniana na 250 000 zł,
 • LTV: 40%,
 • marża: 1,99 procent.

Rata równa: 1 010,70 zł.


Kredyt 100 tys. na 20 lat – jaka rata

Założenia są jednakowe jak powyżej. Możliwy kredyt: hipoteczny, konsolidacyjny hipoteczny lub refinansowy.

Liczba miesięcznych rat dla 20 lat, to 240. Jaka będzie rata dla kredytu 100 tys. zł na 20 lat? Miesięczne zobowiązanie: 895,87 zł.


Gdzie najlepiej wziąć kredyt gotówkowy 100.000 zł? Jaki bank?

Najlepszy bank, czyli najkorzystniejszy kredyt gotówkowy na 100.000 zł musi zostać poprzedzony odpowiednią analizą dostępnych bankowych propozycji. Nie można inaczej wskazać najlepszej propozycji. Warto zastanowić się również, poza analizą kosztów kredytowych, czy szukamy kredytu online czy standardowo, składając wniosek w wybranej placówce bankowej.


Czy kredyt gotówkowy 100 tysięcy online wiąże się z mniejszą liczbą formalności?

Przy takiej kwocie finansowania liczba formalności będzie taka sama. Niezbędne będą dokumenty poświadczające uzyskiwane dochody, ale również może być konieczne wykupienia ubezpieczenia. W przypadku kredytów online niektóre dokumenty można dołączyć również do wysyłanego wniosku. Uwaga! Złożenie wniosku zdalnie jest możliwe, ale może się okazać, że umową należy podpisać w banku.

Wniosek o kredyt gotówkowy na 100 tysięcy złotych przez internet można złożyć np. w Alior Banku i w Citi Handlowy.

Czy możliwy jest kredyt gotówkowy na 100 tys. zł z komornikiem?

Nie ma możliwości uzyskania kredytu gotówkowego w banku na 100 tys. zł z komornikiem. Postępowanie komornicze uniemożliwia zaciągnięcie jakiegokolwiek kredytu lub pożyczki bankowej.

Informacje o postępowaniu windykacyjnym znajdują się raporcie BIK.

Kto może otrzymać kredyt gotówkowy na 100 tys. zł?

Warunek jest jeden: pozytywna ocena kredytowa, na którą składa się zarówno ocena zdolności kredytowej, jak i sprawdzenie wiarygodności w BIK i rejestrów dłużników. Uzyskanie kredytu gotówkowego na 100 tys. zł, nawet na 10 lat wymaga wysokich zarobków netto w stosunku do ponoszonych wydatków w gospodarstwie domowym.


Które banki oferują kredyt gotówkowy na 100 tys. zł?

Wybór jest całkiem duży, i to zarówno, jeżeli chodzi o kredyty gotówkowe standardowe, jak i online. O kredyt gotówkowy 100 tys. zł możesz wnioskować w bankach komercyjnych i spółdzielczych. Wymienić tu można chociażby Bank Pekao S.A., BNP Paribas Bank Polska, Alior Bank z pożyczką gotówkową internetową czy Citi Handlowy z pożyczką online.


Ile czeka się na kredyt gotówkowy na 100 tys. zł?

To zależy od banku oraz złożenia kompletnego wniosku kredytowego. Nie ma jednego uniwersalnego czasu na uzyskanie kredytu na taką kwotę. Jednak ze względu na wysokość kredytu nie potrwa to kilka minut. Weryfikacja zdolności kredytowej przy 100 tysiącach złotych przez analityka kredytowego może potrwać nawet kilka dni, w zależności od dokumentów, które należy przedstawić.


Ile kosztuje kredyt 100 tys. złotych?

Koszty każdego kredytu różnić się będą w zależności od kwoty i czasu kredytowania. Nie ma w tym przypadku jednego wspólnego mianownika, bo inne warunki zostaną zaproponowane dla kredytu gotówkowego na 100 tys. zł, a inne dla kredytu mieszkaniowego.

W przypadku kredytu na 100 tysięcy złotych najpopularniejszymi są kredyty:

 • hipoteczne,
 • gotówkowe,
 • konsolidacyjne.

Koszt kredytu jest pochodną wielu czynników, o czym zostało wspomniane, a ostatecznie oferta kredytowa zostaje ustalona przez bank i finalnie zostanie zaprezentowania klientowi po ocenie ryzyka kredytowego.

W każdym banku koszt kredytu na 100 tys. zł będzie inny. Niewielka zmiana wysokości oprocentowania, brak prowizji czy wykupienie polisy ubezpieczeniowej, to wszystko wpłynie na końcową cenę finansowania.


Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy na 100 tys. zł?

Należy wypełnić poprawnie wniosek o kredyt gotówkowy na 100 tys. zł. Taki wniosek można złożyć w usłudze bankowości elektronicznej w swoim banku, w aplikacji mobilnej, bezpośrednio w placówce banku lub wysyłając najpierw wniosek kontaktowy do wybranych banków, aby konsultant przedzwonił w sprawie kredytu.


1 Ustawa z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20111260715.
Publikacja „Kredyt gotówkowy 100 tysięcy złotych” zawiera linki afiliacyjne do banków.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok