kredyt gotówkowy 10 tys zł 7 latKredyt gotówkowy 10 Tys zł 7 lat na dowolny cel. Sprawdź z porównywarką kredytową, gdzie udać się po kredyt gotówkowy na 10 tys. zł z długim okresem kredytowania. Nie chcesz chodzić po bankach? Wyszukaj kredyt na 10 tys zł przez internet.

Każdy z banków może wymagać trochę innych dokumentów wymaganych przy składaniu wniosku kredytowego. Najczęściej wymagane przy kredycie lub pożyczce gotówkowej są: wniosek o kredyt, przy kredytach powyżej 10-15 tys zł zgoda współmałżonka na zaciągnięcie kredytu, zaświadczenie o dochodach, umowa o pracę (umowa o dzieło, umowa zlecenia), ostatni odcinek renty lub emerytury. Prowadząc działalność gospodarczą będzie to wypis z KRS lub wpis do ewidencji działalności, NIP i REGON, zaświadczenie o uzyskiwanych przychodach oraz kosztach i dochodach. Dodatkowo może to być zaświadczenie z ZUS o niezaleganiu ze składkami, zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o niezaleganiu z podatkami.

Kredyt gotówkowy 10 tys. zł na 7 lat oszacowanie rat

Kontaktując się z wybranym bankiem, poprzez formularz kontaktowy, otrzymamy pełną informację o wymaganych dokumentach oraz dowiemy się także czy mamy wystarczającą zdolność kredytową, aby zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w określonej kwocie.

Rata kredytowa również będzie zależeć od ostatecznej oceny kredytowej wystawionej przez bank, dlatego na tym etapie można ją wyłącznie oszacować:

  • Kredyt Zielone Zmiany BNP – RRSO 7,44%, rata: 151,91 zł,
  • Oferta specjalna Getin Bank – RRSO 7,44%, rata: 151,91 zł,
  • Pożyczka Gotówkowa Pekao – RRSO 8,20%, rata: 155,41 zł,
  • Pożyczka internetowa Alior Bank – RRSO 8,42%, rata: 156,41 zł,
  • Mistrzowski Kredyt Gotówkowy Santander Consumer Bank – RRSO 8,59%, rata: 157,21 zł,
  • Pożyczka online dla nowych klientów Citi Handlowy – RRSO 9,50%, rata: 161,44 zł

Czy wiesz, że konsolidacja kredytów gotówkowych pozwala na połączenie wielu kredytów w jeden i umożliwia płacenie tylko jednej i niższej raty?

Pozostałe: Pożyczki Pozabankowe: Pożyczki Krótkoterminowe - Pożyczki Na Raty | Konta bankowe: Konta Osobiste - Konta Firmowe.