Kredyt gotówkowy 10 tys zł 7 lat

kredyt gotówkowy 10 tys zł 7 latKredyt gotówkowy 10 Tys zł 7 lat na dowolny cel. Sprawdź z porównywarką kredytową, gdzie udać się po kredyt gotówkowy na 10 tys. zł z długim okresem kredytowania. Nie chcesz chodzić po bankach? Wyszukaj kredyt na 10 tys zł przez internet.

Każdy z banków może wymagać trochę innych dokumentów wymaganych przy składaniu wniosku kredytowego. Najczęściej wymagane przy kredycie lub pożyczce gotówkowej są: wniosek o kredyt, przy kredytach powyżej 10-15 tys zł zgoda współmałżonka na zaciągnięcie kredytu, zaświadczenie o dochodach, umowa o pracę (umowa o dzieło, umowa zlecenia), ostatni odcinek renty lub emerytury. Prowadząc działalność gospodarczą będzie to wypis z KRS lub wpis do ewidencji działalności, NIP i REGON, zaświadczenie o uzyskiwanych przychodach oraz kosztach i dochodach. Dodatkowo może to być zaświadczenie z ZUS o niezaleganiu ze składkami, zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o niezaleganiu z podatkami.

Kontaktując się z wybranym bankiem, poprzez formularz kontaktowy, otrzymamy pełną informację o wymaganych dokumentach oraz dowiemy się także czy mamy wystarczającą zdolność kredytową, aby zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w określonej kwocie.

Przeczytaj również Promocje kredytów gotówkowych 2019 – czy faktycznie można znaleźć kredyty w promocji?