Kredyt 16 tys. jaka rata

2022-12-15 – ostatnia aktualizacja

Kredyt 16 tys. jaka rata w miesiącu? Poniżej znajduje się kalkulator kredytów gotówkowych, którzy pozwoli oszacować jej wysokość. Następnie można zapoznać się z propozycjami banków i skontaktować się z wybranym (krótki formularz kontaktowy).

kredyt 16 tys. jaka rata

Należy jednak pamiętać, że jest to wyłącznie kalkulacja rat kredytowych. Wysokość raty kredytowej może dokładnie wyliczyć tylko bank, z którym skontaktujemy się w sprawie kredytu.

Porównanie kredytów konsolidacyjnych 20 tys zł

Przy wyborze banku, w którym złożymy wniosek kredytowy, nie należy kierować się reklamą telewizyjną, tylko przeanalizować 2-3 oferty. I z nich dokonać wyboru.

Niska rata kredyt 16 tys zł

Niska rata kredytowa jest bardzo ważna, ale nie informuje o tym czy jest to tani kredyt. Nawet przy kredycie gotówkowym na 16 tys. zł można tak wydłużyć okres spłaty, że rata kredytowa będzie mała w stosunku do uzyskiwanych dochodów.

Jednym z najbardziej istotnych kryteriów, na które zwracają kredytobiorcy jest koszt takiego kredytu. I im jest on niższy, tym lepiej dla nas. Przy porównaniu kredytów, nie tylko na 16 tys. zł, powinniśmy zwracać uwagę na RRSO kredytu i koszt całkowity.

RRSO jest to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania i jest wyrażona w procentach. Koszt całkowity jest sumą wszystkich kosztów związanych z udzieleniem kredytu przez bank. Oprocentowanie nominalne, na które tak bardzo lubimy zwracać uwagę, jest najczęściej tylko jedną ze składników wpływających na koszt kredytu. Poza odsetkami możemy przecież jeszcze zapłacić prowizję, ubezpieczenie, a nawet i opłatę przygotowawczą.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok