Strona główna / Kredyty gotówkowe / Kredyt 100 tys ile trzeba oddać

Kredyt 100 tys ile trzeba oddać

Kredyt 100 tys ile trzeba oddaćKredyt 100 tys ile trzeba oddać bankowi, będzie zależeć od tego na jaki okres czasu pożyczamy, w jakim banku i z jakiego kredytu korzystamy.

Trudno jest powiedzieć, ile wyniesie nas koszt kredytu nie dokonując gruntowanej analizy oferty kredytowej. Praktycznie można to zrobić wyłącznie po otrzymaniu indywidualnie przygotowanej propozycji kredytowej.

Koszt kredytu zależeć będzie od:

  • rodzaju kredytu,
  • długości kredytowania,
  • wyboru rat (stałe lub malejące),
  • oceny scoringowej klienta,
  • daty wypłaty kredytu,
  • daty płatności pierwszej raty.

Poniżej znajdują się wyliczenie szacunkowe kredyt gotówkowego 100 tys zł na 10 lat:

Kredyt 100 tys ile trzeba oddać w banku

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty kredytów gotówkowych wynosi 6,55%. Okres obowiązywania umowy: 120 mies. Całkowita kwota kredytu: 100 000,00 zł. Całkowity koszt kredytu spłacanego w ratach równych: 35 132,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 135 132,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17 grudzień 2018 roku.

W jakim banku można wziąć kredyt gotówkowy w wysokości 100 tys. zł sprawdzisz również poniżej.

Wysokość kredytu gotówkowego może wynieść nawet 200 tys. Wymagane jest, podobnie jak w przypadku każdego kredytu bądź pożyczki, posiadanie pozytywnej historii kredytowej, umowy o pracę na stałe oraz odpowiednio wysokich zarobków.

Istnieje również możliwość uzyskania kredytu gotówkowego przez internet. Wystarczy wypełnić wówczas wniosek online i poczekać na kontakt z przedstawicielem banku.

Pamiętajmy o tym, że im więcej pożyczamy, tym więcej należy oddać. Podobnie jest z okresem kredytowania: dłuższy termin spłaty = droższy kredyt. A co jeżeli mamy kilka kredytów do 60 tys. zł? Być może warto je połączyć w jeden kredyt, korzystając z kredytu konsolidacyjnego 60 tys. zł.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok