Korzystny kredyt gotówkowy

2022-03-04 – ostatnia aktualizacja

korzystny kredyt gotówkowyKorzystny kredyt gotówkowy należy wybrać dlatego, aby nie tylko płacić jak najmniejszą ratę kredytową, ale również po to, aby za niego zapłacić jak najmniej. Jest to wówczas możliwe, jeżeli zostanie porównane kilka kredytów.

Nie ma bardziej popularnego kredytu niż kredyt gotówkowy (stwierdzenie to również obejmuje pożyczki gotówkowe). Dlatego tak intensywna jest kampania reklamowa banków. Z jednego powodu: w tym segmencie można zarobić najwięcej! Ale my, konsumenci, działamy racjonalnie i nie dajemy się nabierać na takie „sztuczki”, ponieważ gotówkowe kredyty nie są najtańsze!

A wręcz przeciwnie: należą do najdroższych na rynku. Ich rrso wynosi w większości przypadków ponad 20%. Oprocentowanie nominalne jest tylko jedną składową kosztów całkowitych kredytu, bo należy jeszcze doliczyć prowizję czy inne opłaty dodatkowe (np. ubezpieczenie).

Zdarzają się od czasu do czasu promocje kredytowe, które pozwalają wówczas znaleźć korzystny kredyt gotówkowy. Ale należy sprawdzać oferty banków i je porównać.

To w takim takim razie, gdzie po taki korzystny kredyt gotówkowy? Kredyt można wybrać z poniższego zestawienia:

Porównanie kredyt gotówkowy

Rata kredyty gotówkowego, nawet wówczas kiedy będzie to korzystny kredyt, może być wysoka. Zwłaszcza jeżeli będzie to kredyt na dużą kwotę i na krótki okres kredytowania. Z porównywarką kredytów gotówkowych można sprawdzić jakie są szacunkowe różnice w racie, np. pomiędzy kredytem gotówkowym na 25 tys zł na 4 lata, a 8 lat.

Porównanie kredytów gotówkowych dokonujemy na podstawie rrso kredytu gotówkowego lub sprawdzając całkowite koszty. Jest to najszybszy i najbardziej obiektywny sposób sprawdzenia kosztów kredytowych. Nawet mające tylko dwie oferty bankowe, można z nich wybrać korzystny kredyt gotówkowy.

Każdy bank ma obowiązek przekazać nam formularz informacyjny, w którym są wpisane parametry kredytu oraz wyliczone rrso i koszty całkowite.

Zawsze sprawdź ile oddasz więcej. Pożyczasz 10 tys. zł, ale oddasz 15 tys. zł? A może 20 tys. zł? Sprawdźmy to wcześniej, a nie będziesz zaskoczony wysokością raty.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok