Konta osobiste

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, najlepsze konto bankowe to nie zawsze konto darmowe. Ale dla osoby, która wymaga tylko darmowego prowadzenia, darmowych przelewów i wypłat z bankomatów, to takie konto powinno w zupełności wystarczyć. Bezwarunkowe darmowe konta bankowe są jeszcze oferowane przez banki.

Jednakże kiedy aktywnie korzystamy z konta, to również możemy nie ponosić opłat. Wystarczy sprawdzić, jakie warunki należy spełnić, aby korzystanie z konta było za 0 zł.

W jaki sposób możemy założyć konto osobiste w banku? Jedną z możliwości, i najbardziej popularną, jest założenia konta bankowego przez internet. Wystarczy na portalu tylko wybrać odpowiedni rachunek bankowy i wypełnić formularz otwarcia rachunku. Konto osobiste można założyć także telefonicznie lub w oddziale banku. Jeżeli masz jakieś pytania, warto zadzwonić na infolinię.

Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Oferty instytucji finansowych na stronie mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pamiętaj, że wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok