Konta osobiste

Posiadanie rachunku osobistego w banku jest już nie tylko przywilejem, ale standardem – czymś tak naturalnym, że trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie w codziennym życiu, bez jego posiadania.

Co prawda nie jest ono jeszcze obowiązkowe (inaczej wygląda sytuacja w przypadku firmy), ale zdecydowanie ułatwia życie. Na nasze konto wpływa wynagrodzenie, dokonujemy wielu płatności nie wychodząc z domu, a kartą udostępnioną do konta płacimy w sklepach. Po zalogowaniu się do konta, możemy założyć lokaty, wnioskować o wydanie karty kredytowej czy złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową.

Sprawdź jak wygląda najnowsze porównanie kont osobistych w wybranych bankach. Zdecyduj, który rachunek lepiej odpowiada Twoim potrzebom: darmowy rachunek bankowy (wyłącznie do wykonywania przelewów i wypłat z bankomatów) czy może płatny, ale z którego będzie korzystał aktywnie i dodatkowo uzyskasz bonusy pieniężne.

Porównywarka kont osobistych pozwoli w zaciszu domowym, zapoznać się Tobie z najnowszymi propozycjami rachunków, które oferują różne banki. Jeżeli dokładnie znasz swoje potrzeby i wymagania, tym łatwiej będzie Tobie wybrać najbardziej odpowiedni.

Konto bankowe możesz założyć zarówno w placówce bankowej, jak i przez przez internet. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią ofertę i wypełnisz formularz. Możliwe jest również załatwienie sprawy telefonicznie, bezpośrednio z pracownikiem wybranego banku.

Przegląd kont bankowych w czerwcu 2020

Rachunek bankowy może być założony nie tylko przez osoby pełnoletnie, ale również dla osób nieletnich (od 13 roku życia). Czy są jeszcze darmowe konta osobiste? Oczywiście, że tak i takie konto możesz znaleźć w udostępnionej porównywarce kont bankowych.

Umiejętność oszczędzania i gospodarowania, nawet niewielkimi środkami finansowymi, to cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości, kiedy Twoje dzieci wkroczą w dorosłe życie.

Porównywarka kont osobistych, która zawiera duży wybór propozycji dostępnych w bankach, pozwoli Tobie przeanalizować wiele opcji i możliwości. Być może wydaje się to nieco skomplikowane i wybór jest trudny, bo jak można wybrać najlepsze konto bankowe, ale jeżeli tylko określisz dokładnie własne potrzeby, to wybór będzie zdecydowanie łatwiejszy.

Co więcej, w serwisie znajdziesz bezwarunkowe rachunki za 0 zł, jak i takie, które są bezpłatne, ale przy spełnieniu określonych wymagań, np. wpłata określonych kwot na rachunek w każdym miesiącu.

Czytelne zestawienie kont bankowych z pewnością może być dodatkową i cenną informacją, ułatwiającą podjęcie odpowiedniej decyzji.

Przeczytaj również Co to jest debet lub limit debetowy w koncie oraz przykłady jego wykorzystania.


Inne informacje dotyczące konta bankowych, które mogą Ciebie zainteresować:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok