Konta bankowe w Polsce – online

Konta bankowe  w Polsce – dla każdego, kto potrzebuje z nich korzystać. Wybór jest bardzo dużo, i to zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Konto bankowe firmowe i osobiste można założyć przez internet. Sprawdź w jakim banku za używanie konta bankowego i dołączonej do niej karty będzie absolutnie za 0 zł. W jakim banku otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 500 zł za jego założenie?

konta bankowe

Nie tylko posiadacze kont bankowych, ale i konsumenci wybierający kredyty i pożyczki, zwracają szczególną uwagę na to, aby był to produkt jak najtańszy. W przypadku konta bankowego najlepiej, aby użytkowanie kosztowało jak najmniej, a funkcjonalność i zakres usług był jak najszerszy.

Połączenie obu elementów nie zawsze jest możliwe, dlatego warto jest sprawdzić dokładnie co oferują banki.

Konta bankowe osobiste – przegląd propozycji internetowych
Konta bankowe dla firm – w szczególności dla firm prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Czy konta bankowe mogą być za darmo?

Oczywiście, że tak. Przede wszystkim należy sprawdzić tabelę opłat i prowizji, i dowiedzieć się, za co bank pobiera pieniądze. Okazuje się bowiem, że wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków, aby nic nie zapłacić za korzystanie.

Dlaczego należy to zrobić? Ponieważ może okazać się, że konto bankowe jest za darmo, ale tylko przez określony czas, a po tym okresie będziemy musieli za nie płacić. Bardzo często banki oferuję takie konto bez opłat, pod warunkiem, że np. zapewnisz określone wpływy miesięczne na rachunek, np.: 1000 zł lub karta dołączona do konta jest za 0 zł, jeżeli dokonasz co najmniej trzech płatności online.

Promocyjne konta bankowe dla wszystkich

Już dzisiaj możesz cieszyć się darmowym kontem i co najważniejsze: nie musisz odwiedzać banku, ponieważ rachunek założysz przez internet. Wystarczy wypełnić wniosek online. Pracownik banku może do Ciebie przedzwonić, aby zweryfikować dane podane we wniosku i pozostanie poczekać na kuriera, który dostarczy umowę pod wskazany przez Ciebie adres kontaktu.

Dodatkowo: wiele banków oferuje konta bankowe z premią! Jest to finansowy bonus, z którego możesz skorzystać i cieszyć się dodatkową gotówką!

Prowadząc firmę jednoosobową również można wiele uzyskać!

Na czym polega dobry wybór konta bankowego? To, że dokładnie wiesz, jak go używać, jakie funkcje są dla Ciebie najbardziej potrzebne i z pewnością będziesz z niego aktywnie korzystać.

Obecnie konta bankowe nie spełniają już tylko roli rachunków do realizowania płatności. To wiele różnorakich możliwości, od zakładania lokat czy wnioskowania o kredyty i limity, aż po możliwość korzystania z aplikacji i usług internetowych, ofert ubezpieczeniowych i rabatów w partnerskich w firmach – zwłaszcza takie możliwości są oferowane, jeżeli wybierzemy kartę kredytową. Dzięki temu mamy możliwość, aby taniej kupić promowane produkty.


Pozostałe artykuły dotyczące kont i rachunków bankowych osobistych:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok