konsolidacja kredytu gotówkowego z hipotecznymKonsolidacja kredytu gotówkowego z hipotecznym następuje wówczas, kiedy jednym z konsolidowanych kredytów jest kredyt hipotecznych (mieszkaniowy).

Poniżej znajduje się lista banków i propozycji kredytowych, przede wszystkim są to kredyty konsolidacyjne gotówkowe, ale nie ma najmniejszego problemu, aby zapytać również o konsolidację hipoteczną.

Kredyt Konsolidacyjny można przenieść do wielu banków. Jeżeli spłacasz kilka rat kredytowych, kilka pożyczek bankowych, a do tego dochodzi zadłużenie w kartach kredytowych, to może czas połączyć to w jeden kredyt.

Zamień na kredyt konsolidacyjny z jedna ratą, nawet do 200 000 zł w przypadku kredytów konsolidacyjnych gotówkowych. Okres kredytowania do 10 lat. Należy wziąć jednak pod uwagę, że konsolidacja kredytu gotówkowego z hipotecznym, podobnie jak każda inna konsolidacja, to przeważnie droższy kredyt. Obniżenie raty kredytowej jest możliwe poprzez wydłużenie okresu kredytowania, a tym większe odsetki. Ale to nie wszystko, ponieważ kredyt konsolidacyjny, to także prowizja, marża kredytowa, itp.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny, to natomiast znacznie większa kwota konsolidacji i okres czasu przekraczający 10 lat. Poniżej zestawienie kredytów konsolidacyjnych w bankach. Wyślij formularz kontaktowy do wybranych banków i zapytaj się czy jest możliwa konsolidacja kredytu gotówkowego z hipotecznym

Kredyty konsolidacyjne, a kalkulator kredytowy

Należy zawsze pamiętać, że nie warto jest korzystać z kalkulatorów kredytów konsolidacyjnych. Z tego powodu, że są dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych: gotówkowe i hipoteczne.

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy jest zbliżony do kredytu gotówkowego. Tylko, że przeważnie jest on niżej oprocentowany i pieniędzy nie otrzymujemy na nasze konto bankowe, ale bank reguluje nim zobowiązania do konsolidacji. Jeżeli jest to kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką, to tę dodatkową gotówkę otrzymamy na konto osobiste.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny to konsolidacja kredytów, w którym jednym z konsolidowanych kredytów jest kredyt hipoteczny (mieszkaniowy) lub zabezpieczeniem takiego kredytu jest nieruchomość. I nie ma tu już możliwości porównania dostępnych kredytów.

Dodatkowo przedstawiona klientowi oferta kredytowa zależy również od jego zdolności i wiarygodności kredytowej. To już może sprawdzić i ocenić wyłącznie bank. Aby dowiedzieć się czy otrzymamy kredyt konsolidacyjny w banku i na jakich warunkach, najlepiej jest skontaktować się z bankiem. Należy wypełnić formularz kontaktowy – wyślij zapytanie – wyślij wniosek kontaktowy.

Pozostałe: Pożyczki Pozabankowe: Pożyczki Krótkoterminowe - Pożyczki Na Raty | Konta bankowe: Konta Osobiste - Konta Firmowe.