Konsolidacja kredytów 10000 zł

Konsolidacja kredytów 10000 zł na skonsolidowanie zadłużenia w bankach – nawet do 8 lat. Gdzie taki kredyt można dostać? Ofert kredytowych jest całkiem sporo, bo to jest między innymi Santander Bank, Alior Bank czy pożyczka konsolidacyjna w PKO BP.

Korzystając z takiego kredytu można „połączyć” bieżące zobowiązania w bankach w jeden kredyt. Konsolidacja kredytów na 10000 zł, to wysoka kwota, dlatego okres kredytowania (a tym samym i wysokość rat kredytowych) powinien być dopasowany do naszych możliwości finansowych.

konsolidacja kredytów 10000 zł

Poniżej znajdują się propozycje kredytowe w bankach i są to zarówno kredyty konsolidacyjne tradycyjne, jak i online. A jeżeli szukasz innego kredytu konsolidacyjnego, to oczywiście również możesz skontaktować się z wybranymi bankami.

Korzyści konsolidacja kredytów 10000 zł

Jakie korzyści konsolidacja kredytowa? Jest ich kilka. Między innymi to, że kredyt konsolidacyjny to kredyt wygodny – nie musisz już pamiętać o spłacie wielu zobowiązań bankowych. Jeden bank, jedna rata i termin spłaty. Co prawda spłacasz kredyt dłużej, ale w mniejszej racie. Po drugie poprawiasz zdolność kredytową i możesz liczyć na dodatkową w ramach kredytu.

Bardzo często oprocentowanie nominalne jest niższe od pożyczki gotówkowej. Może to być kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczeń i poręczycieli.

Przy konsolidacji do 10000 zł do czynienia mamy z konsolidacją  gotówkową. Natomiast, jeżeliby byłaby to konsolidacja na 100 000 zł, to zabezpieczeniem takiego kredytu mogłaby być wówczas hipoteka na nieruchomości – mamy wówczas do czynienia z kredytem konsolidacyjnym hipotecznym. Dla takiego kredytu termin spłaty będzie dłuższy (nawet i 30 lat),  a i kwota kredytu może być dużo większa niż 100000 zł.

Jaki jest minus konsolidacji kredytów? Oczywiście to, że jest to nowy kredyt, a znaczna obniżka rat może być możliwa tylko wówczas, kiedy wydłużymy czas spłaty, a z tym wiążą się już odsetki. Im dłużej spłacamy kredyt, to rata będzie mniejsza, ale zapłacimy więcej odsetek od kredytu.

1 komentarz do “Konsolidacja kredytów 10000 zł”

 1. W którym banku opłaca się zamienić swoje kredyty w jeden? A po co właściwie? Po to, aby połączyć je w jedno zobowiązanie i jednocześnie wydłużając czas spłaty, obniżyć nową ratę.

  Praktycznie jedynym rozwiązaniem jest kredyt konsolidacyjnym, jeżeli mamy kilka takich zobowiązań.

  1. Ułatwia uporządkowanie finansów osobistych.
  2. Obniża comiesięczną ratę zadłużenia.
  3. Odzyskanie płynności finansowej.

  MINUS – wzrost zadłużenia.

  Zwróć uwagę, że Rada Polityki Pieniężnej od października, miesiąc w miesiąc, podwyższa stopy procentowe. Nie ma optymizmu. Stopy procentowe jeszcze wzrosną, a piszę to przed posiedzeniem RPP w marcu 2022 r., a to ma diametralny wpływ na raty kredytów ze zmiennym oprocentowaniem. Konsekwencją jest to, że nie tylko wysokość rat rośnie, ale i koszt całkowity kredytów.

  Gdzie można skonsolidować kredyty i wziąć kredyt konsolidacyjny? Banków jest dużo. 10 000 zł kredytu konsolidacyjnego? Prawie w każdym, ponieważ niekiedy minimalna konsolidacja jest ustalona na 15 tys. zł.

  1. Bank Pekao – konsoliduje zadłużenia w ramach pożyczki konsolidacyjnej. W zasadzie jest to Pożyczka Ekspresowa od 10 000 zł do 200 000 zł.
  2. Getin Bank. Należy wyrazić zgody marketingowe (w tym na sms, e-mail i telefon) i nie można mieć relacji kredytowej z Getingiem w ostatnich 6 miesiącach (zaciągniętych kredytów, pożyczek).
  3. BNP Paribas. Prowizja 0 proc. Do 200 tys. zł kredytu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok