Konsolidacja kredytów 10000 zł

Konsolidacja kredytów 10000 zł na skonsolidowanie zadłużenia w bankach – nawet do 8 lat. Gdzie taki kredyt można dostać? Ofert kredytowych jest całkiem sporo, bo to jest między innymi Santander Bank, Alior Bank czy pożyczka konsolidacyjna w PKO BP.

Korzystając z takiego kredytu można „połączyć” bieżące zobowiązania w bankach w jeden kredyt. Konsolidacja kredytów na 10000 zł, to wysoka kwota, dlatego okres kredytowania (a tym samym i wysokość rat kredytowych) powinien być dopasowany do naszych możliwości finansowych.

konsolidacja kredytów 10000 zł

Poniżej znajdują się propozycje kredytowe w bankach i są to zarówno kredyty konsolidacyjne tradycyjne, jak i online. A jeżeli szukasz innego kredytu konsolidacyjnego, to oczywiście również możesz skontaktować się z wybranymi bankami.

Korzyści konsolidacja kredytów 10000 zł

Jakie korzyści konsolidacja kredytowa? Jest ich kilka. Między innymi to, że kredyt konsolidacyjny to kredyt wygodny – nie musisz już pamiętać o spłacie wielu zobowiązań bankowych. Jeden bank, jedna rata i termin spłaty. Co prawda spłacasz kredyt dłużej, ale w mniejszej racie. Po drugie poprawiasz zdolność kredytową i możesz liczyć na dodatkową w ramach kredytu.

Bardzo często oprocentowanie nominalne jest niższe od pożyczki gotówkowej. Może to być kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczeń i poręczycieli.

Przy konsolidacji do 10000 zł do czynienia mamy z konsolidacją  gotówkową. Natomiast, jeżeliby byłaby to konsolidacja na 100 000 zł, to zabezpieczeniem takiego kredytu mogłaby być wówczas hipoteka na nieruchomości – mamy wówczas do czynienia z kredytem konsolidacyjnym hipotecznym. Dla takiego kredytu termin spłaty będzie dłuższy (nawet i 30 lat),  a i kwota kredytu może być dużo większa niż 100000 zł.

Jaki jest minus konsolidacji kredytów? Oczywiście to, że jest to nowy kredyt, a znaczna obniżka rat może być możliwa tylko wówczas, kiedy wydłużymy czas spłaty, a z tym wiążą się już odsetki. Im dłużej spłacamy kredyt, to rata będzie mniejsza, ale zapłacimy więcej odsetek od kredytu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok