konsolidacja dwóch kredytów plus dobranie gotówkiKonsolidacja dwóch kredytów plus dobranie gotówki w jaki banku taka propozycja? Poniżej znajdziesz kilka propozycji kredytowych banków, w których jest możliwość nie tylko skonsolidowania kredytów, ale również dobrania dodatkowej gotówki.

Kredyt konsolidacyjny jest kierowany do osób, które zaczynaj mieć problemy z regulowaniem spłaty kredytów i pożyczek bankowych. Może się zdarzyć i tak, że z różnych przyczyn, bieżące zobowiązania stają się zbyt dużym obciążeniem. Mamy coraz większe trudności z wygospodarowaniem pieniędzy na raty. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym lub renegocjować warunki umów kredytowych. Oferty kredytów konsolidacyjnych plus dobranie gotówkowi, można sprawdzić poniżej.

Konsolidacja dwóch kredytów + dodatkowa gotówkowa

Taka możliwość jest dostępna nie tylko w tradycyjny sposób, ale również przez internet. Cała procedura kredytowa odbywa się wówczas online.

Jak to działa konsolidacja? Przypuśćmy, że łączne zobowiązania kredytowe w bankach wynoszą 20 tys zł, a łączna rata kredytowa, to 900 zł co miesiąc. Składając wniosek o kredyt konsolidacyjny w wysokości 20 000 zł trzeba mieć oczywiście zdolność kredytową. Po analizie zdolności i przyznaniu kredytu, bank spłaca nasze zobowiązania, na podstawie przedstawionych umów kredytowych. My mamy wówczas jedno, nowe zobowiązanie kredytowe. I dzięki wydłużeniu okresu spłaty, płacimy tylko jedną ratę, niższą w stosunku do sumy poprzednich.

Więcej na temat kredytów konsolidacyjnych znajdziesz również w artykule: Konsolidacja Kredytu Gotówkowego z Hipotecznym. A jeżeli szukasz kredytu gotówkowego, to sprawdzisz kredyt gotówkowy na 23000 zł, 5 tys. zł, jak i na 150 tysięcy złotych – przegląd ofert kredytowych.

Pozostałe: Pożyczki Pozabankowe: Pożyczki Krótkoterminowe - Pożyczki Na Raty | Konta bankowe: Konta Osobiste - Konta Firmowe.