Konsolidacja 3 kredytów

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

Konsolidacja 3 kredytówKonsolidacja 3 kredytów, pożyczek gotówkowych bankowych. W jakim banku skonsolidować zadłużenie nawet do 200 tys. zł i obniżyć raty kredytowe? Zapoznaj się z propozycjami banków.

Konsolidacja kredytów i pożyczek bankowych, to z pewnością dobre rozwiązanie dla tych osób, które nie są w stanie poradzić sobie z ilością zaciągniętych kredytów.

Konsolidacja i obniżenie raty pozwala odzyskać płynnością finansową i zwiększyć zdolność kredytową. Można skonsolidować nie tylko 3 kredyty. Mogą to być 2 kredyty lub więcej. To wszystko zależy od nas: od naszej zdolności kredytowej i liczby posiadanych zobowiązań.

Przy konsolidacji potrzebny będzie oczywiście dowód osobisty, zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach wraz z uwzględnieniem ich źródła. Nie można zapomnieć oczywiście o posiadanych umowach kredytowych.

Bank może wymagać również przedstawienia dodatkowych informacji, takich jak na przykład: wysokość rat, minimalnej wysokości wpłaty w przypadku kart kredytowych. Może również poprosić o wyciąg z konta bankowego za ostatnie 3-6 miesiące.

Konsolidacja 3 kredytów lub więcej porównanie banków

Jeżeli nie wiesz jakie dokumenty przygotować do konsolidacji, to wystarczy skontaktować się z jednym z powyższych banków i uzyskasz stosowną informację. Niemniej jednak dokumenty wymagane do uzyskania kredytu najlepiej jest skompletować przed przystąpieniem do składania wniosku o kredyt konsolidacyjny.

Pamiętaj, że w bankach możesz również znaleźć pożyczki konsolidacyjne na skonsolidowanie zadłużenia z dodatkową gotówką. Jest to możliwe z tego powodu, że spłata kilku kredytów i zamianie ich na jeden z mniejszą ratą, pozwala zwiększyć zdolność kredytową. Zamiast np. 3 kredytów, masz tylko 1.

Kredyt konsolidacyjny to jedna niższa rata poprzez wydłużenie spłaty kredytu.

Jeżeli szukasz kredytu gotówkowego do 50 tys. zł sprawdź: kredyt gotówkowy 50000 zł

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok