Kalkulator mieszkaniowy

Kalkulator mieszkaniowyKalkulator mieszkaniowy, czyli szybkie sprawdzenie banków i ofert kredytowych. Przydatne zwłaszcza wtedy, kiedy zamierzasz kupić mieszkanie lub inną nieruchomość niekomercyjną.

Kalkulator mieszkaniowy, to inaczej wyliczenie rat kredytowych (szacunkowe), przydatne zwłaszcza w sytuacji, kiedy zaczynasz zastanawiać się nad kredytem na zakup mieszkania, domu lub innej nieruchomości. Kalkulator rat kredytu pozwoli zapoznać się z najnowszą ofertą kredytów mieszkaniowych i oczywiście skontaktować się z bankiem lub wybrać doradcę, który pomoże podjąć decyzję o wyborze banku.

Sprawdź poniżej wyniki dla konkretnego zapytania:

Kalkulator mieszkaniowy, jak korzystać?

Zasada jest prosta, taka jak w przypadku innych kalkulatorów kredytowych. Należy tylko podać podstawowe parametry kredytu mieszkaniowego, wystarczy wysokość szukanego kredytu, szacunkowa wartość mieszkania (lub domu) oraz okres kredytowania. Otrzymamy wówczas szacunkowe wyliczenia rat dla zadanego zapytania i wyszczególnione banki oraz możliwość skontaktowania się z bankiem lub ekspertem.

Jeżeli chcesz zapoznać się z kredytami na zakup mieszkania lub domu w szerszym kontekście, to z pewnością umówienie się z pośrednikiem finansowym będzie najlepszą opcją. Ekspert kredytowy pomoże:

  • wyszukać bank,
  • wyjaśni czym jest kredyt hipoteczny,
  • co to jest hipoteka,
  • na co można przeznaczyć taki kredyt, itp.

Kredyty we frankach na zakup mieszkania nie są już praktycznie dostępne dla Polaków, ale w złotówkach jak najbardziej.

Poza tym należy wziąć pod uwagę fakt, że musimy posiadać odpowiedni wkład własny na zakup mieszkania. Obecnie wynosi on minimum 20% wartości nieruchomości, którą zamierzamy kupić. Co w przypadku, kiedy takiej kwoty nie posiadamy? I tutaj ponownie z pomocą przyjdzie nam doradca finansowy.

Wypełnij wniosek i umów się na spotkanie z doświadczonym ekspertem, który sprawdzi twoje potrzeby i wyliczy zdolność kredytową. Dowiesz się jakie są oferty kredytowe, a jednocześnie doradca przeanalizuje je pod kątem twoich wymagań. Możesz zapytać się o wszystko, co chciałbyś wiedzieć o danym produkcie. Począwszy od informacji czym jest kredyt hipoteczny, aż po skompletowanie dokumentów potrzebnych do wypełnienia wniosku kredytowego.

Ważne! Na jaki maksymalny czas można wziąć kredyt mieszkaniowy? Zapoznaj się z artykułem: „Kredyt hipoteczny okres kredytowania”.

Wspólnie wyślecie wnioski kredytowe do banków, a po otrzymaniu od nich decyzji, będziesz mógł wybierać najbardziej korzystną ofertę.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok