3 komentarze do “Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy w 2022 roku”

  1. Jak znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy w banku? Należy szukać, szukać i jeszcze raz szukać. Na spokojnie porównywać oferty w bankach i patrzeć na łączny koszt kredytu.

  2. Tylko poprzez porównanie kredytów gotówkowych można taki kredyt znaleźć. Ale nie korzystając z porównywarki kredytowej czy innego kalkulatora kredytowego, ale patrząc na koszt kredytu.

    Obecnie oprocentowanie kredytów gotówkowych jest wysokie 7-8% to jest standard. A pożyczek niebankowych? To nawet i 12,5% w skali roku!

    Rankingi kredytów są również na wielu stronach stare. Prezentuję nie tylko złe oprocentowanie aktualnych kredytów, ale i oferty kredytowe nie mają nic wspólnego z tymi, które teraz obowiązują.

  3. Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy? No nie jest to możliwe, bo trzeby było każdy kredyt lub pożyczkę sprawdzać dokładnie, a na to nikt nie ma czasu. A jeszcze wysyłanie do BIK zapytań może się wiązać z gorszą oceną kredytową. Wszystko o tym jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy w 2022 znajdziesz na moim bogu kredytowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok