Gdzie wziąć korzystny kredyt konsolidacyjny przez internet?

gdzie wziąć korzystny kredyt konsolidacyjny przez internetGdzie wziąć korzystny kredyt konsolidacyjny przez internet? Najlepiej jest przeanalizować kredyty konsolidacyjne biorąc pod uwagę koszt całkowity takiego kredytu lub RRSO. W serwisie znajdziemy porównanie kredytów i zestawienie banków, w których o konsolidację możemy zapytać.

Należy zwrócić uwagę, że publikowane rankingi kredytowe nie są obiektywne, ponieważ nie można stworzyć rankingu, który będzie uwzględniać nasze czynniki, np. zdolność kredytową i wiarygodność kredytową. Mogą one być jedynie pomocne w zapoznaniu się z najnowszymi propozycjami kredytowymi w bankach. Są to wyłącznie propozycje, a nie oferty. Oferta kredytowa jest przygotowywana indywidualnie dla każdego klienta.

Gdzie po korzystny kredyt konsolidacyjny

Zestawienie banków i kredytów konsolidacyjnych, również przez internet.

Oceniając atrakcyjność kredytu konsolidacyjnego pod względem ceny musimy przeanalizować wszystkie koszty związane z kredytem. Tworząc swój własny ranking kredytów konsolidacyjnych powinniśmy uwzględniać RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania oraz koszty całkowite. RRSO nie zawiera jednak wysokości opłat z tytułu dodatkowych zabezpieczeń spłaty kredytu lub np. kosztów związanych z przedterminowej spłaty konsolidowanych zobowiązań w innych bankach.

Przykładowe propozycje kredytów konsolidacyjnych

Pożyczka konsolidacyjna z dodatkową gotówkową. Oprocentowanie nominalne roczne 4,59 proc. RRSO 7,95 proc. Prowizja 5% od wysokości kredytu. Rata miesięczna 1280,00 zł. Całkowity koszt kredytu 17 253,84 zł.

Kredyt konsolidacyjny (konsolidacja kredytów i pożyczek gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych i limitów w ROR oraz kart kredytowych). Oprocentowaniem nominalne roczne 5,90 proc. RRSO 7,72 proc. Prowizja 4,90%. Rata miesięczna 1041,18 zł. Całkowite koszty kredytowania: 12 723,63 zł;

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy. Oprocentowanie 2,99 proc. w skali roku. RRSO 9,93 proc. Prowizja 8,99%. Rata miesięczna 224,16 zł. Całkowity koszt: 2432,15 zł.

Ale, jeżeli nie potrzebujesz lub nie chcesz brać kredytu konsolidacyjnego, to oczywiście można również zapoznać się z kredytami gotówkowymi, np. do 40 tys. zł – aktualne propozycje (także przez internet).

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok