Gdzie wziąć korzystny kredyt konsolidacyjny w internecie?

gdzie wziąć korzystny kredyt konsolidacyjny przez internetGdzie wziąć korzystny kredyt konsolidacyjny przez internet? Najlepiej jest przeanalizować kredyty konsolidacyjne biorąc pod uwagę koszt całkowity takiego kredytu lub RRSO. W serwisie znajdziemy porównanie kredytów i zestawienie banków, w których o konsolidację możemy zapytać.

Należy zwrócić uwagę, że publikowane rankingi kredytowe nie są obiektywne, ponieważ nie można stworzyć rankingu, który będzie uwzględniać nasze czynniki, np. zdolność kredytową i wiarygodność kredytową. Mogą one być jedynie pomocne w zapoznaniu się z najnowszymi propozycjami kredytowymi w bankach. Są to wyłącznie propozycje, a nie oferty. Oferta kredytowa jest przygotowywana indywidualnie dla każdego klienta.

Gdzie po korzystny kredyt konsolidacyjny

Zestawienie banków i kredytów konsolidacyjnych, również przez internet.

Oceniając atrakcyjność kredytu konsolidacyjnego pod względem ceny musimy przeanalizować wszystkie koszty związane z kredytem. Tworząc swój własny ranking kredytów konsolidacyjnych powinniśmy uwzględniać RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania oraz koszty całkowite. RRSO nie zawiera jednak wysokości opłat z tytułu dodatkowych zabezpieczeń spłaty kredytu lub np. kosztów związanych z przedterminowej spłaty konsolidowanych zobowiązań w innych bankach.

Przykładowe propozycje kredytów konsolidacyjnych

Pożyczka konsolidacyjna z dodatkową gotówkową. Oprocentowanie nominalne roczne 4,59 proc. RRSO 7,95 proc. Prowizja 5% od wysokości kredytu. Rata miesięczna 1280,00 zł. Całkowity koszt kredytu 17 253,84 zł.

Kredyt konsolidacyjny (konsolidacja kredytów i pożyczek gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych i limitów w ROR oraz kart kredytowych). Oprocentowaniem nominalne roczne 5,90 proc. RRSO 7,72 proc. Prowizja 4,90%. Rata miesięczna 1041,18 zł. Całkowite koszty kredytowania: 12 723,63 zł;

Kredyt konsolidacyjny gotówkowy. Oprocentowanie 2,99 proc. w skali roku. RRSO 9,93 proc. Prowizja 8,99%. Rata miesięczna 224,16 zł. Całkowity koszt: 2432,15 zł.

Ale, jeżeli nie potrzebujesz lub nie chcesz brać kredytu konsolidacyjnego, to oczywiście można również zapoznać się z kredytami gotówkowymi, np. do 40 tys. zł – aktualne propozycje (także przez internet).

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok