Gdzie najłatwiej i najtaniej dostać kredyt konsolidacyjny na skonsolidowanie kredytów i pożyczek? Odpowiedź jest prosta: w każdym banku jest łatwo to zrobić, o ile mamy zdolność i wiarygodność kredytową.

Jest to dobry sposób na to, aby zamiast kilku kredytów i pożyczek płacić jeden kredyt w jednym banku. Jeżeli korzystamy z porównywarki kredytów konsolidacyjnych, to należy wiedzieć, że wyliczone raty kredytowe mają charakter tylko i wyłącznie orientacyjny, ponieważ prawdziwe parametry i wyliczenia rat kredytu konsolidacyjnego klient poznaje, dopiero wówczas, kiedy złoży wniosek o taki kredyt i jednocześnie zostanie sprawdzony w Biurze Informacji Kredytowej (BIK).

Gdzie najłatwiej i najtaniej dostać tani kredyt na konsolidację

Przede wszystkim należy zapoznać się z propozycjami, które są obecnie w bankach:

Jeżeli nie wiesz, który kredyt konsolidacyjny jest tańszy, to należy zapytać o RRSO kredytu (rzeczywista roczna stopa oprocentowania). RRSO uwzględnia nie tylko samą wysokość odsetek od kredytu, lecz również wszystkie dodatkowe koszty i opłaty, np. prowizję za udzielenie kredytu i ubezpieczenia. Banki są zobowiązane ustawą do ich podawania.

Korzyści z kredytu konsolidacyjnego? Po pierwsze wygoda i niższa rata – nie trzeba pamiętać o spłacie wielu zobowiązań, ale o jednym terminie i o jednej niższej racie. Po drugie poprawa zdolności kredytowej. Po trzecie spłata kredytu rozłożona na dłuższy okres czasu (dlatego jest niska rata). Po czwarte: oprocentowanie może być niższe niż przy kredycie lub pożyczce gotówkowej na dowolny cel oraz przy niewielkim kredycie konsolidacyjnym nie jest wymagane zabezpieczenia i poręczyciel.

Sprawdź porównanie kredytów konsolidacyjnych

Na pewno warto jest sprawdzić dostępne (chociażby niektóre) oferty kredytów konsolidacyjnych, ponieważ znajdziemy nie tylko różne oferty co do kosztów konsolidacji, ale także co do konsolidowanych produktów, jak i co minimalnej wysokości konsolidacji.

Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

Kredyt konsolidacyjny w promocji w Santander Bank

gdzie najłatwiej i najtaniej dostać kredyt konsolidacyjny Santander Bank
Warunkiem udziału w Promocji jest złożenie wniosku o kredyt gotówkowy do 29 lutego 2019 r.

  • minimalny okres spłaty wynosi 3 miesiące,
  • maksymalny okres spłaty do 120 miesięcy dla kwoty kredytu od 5000 zł,
  • minimalna kwota kredytu to 2000 zł,
  • maksymalna kwota kredytu to nawet 300 000 zł (aby otrzymać kredyt w wysokości 300000 zł, zaangażowanie kredytowe w niezabezpieczonych produktach kredytowych w całym sektorze bankowym i pozabankowym nie może przekraczać pięćdziesięciokrotności dochodu netto i kwoty 500000 zł),
  • wypłata gotówki nawet w 1 dzień (wypłata kredytu w dni robocze banku i jest liczona od chwili złożenia wniosku),
  • minimalne formalności.

KONTAKT Z BANKIEM W SPRAWIE KREDYTU

Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 58,01% i dotyczy kredytu rozłożonego na 3 raty. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu gotówkowego wynosi 10,11%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 79 532,46 zł, całkowita kwota do zapłaty 118 821,40 zł. Oprocentowanie zmienne w skali roku 7,99 % (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która na dzień31.05.2019 r. wynosi 1,50 % i marży banku w wysokości 6,49 p.p.). Całkowity koszt kredytu 40 288,94 zł (w tym: prowizja 5 067,54 zł, odsetki 35 221,40 zł). Umowa zawarta na okres 110 miesięcy, 109 miesięcznych rat równych w kwocie 1099,37 zł, ostatnia rata 1089,44 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.06.2019 na reprezentatywnym przykładzie. Źródło:

A jeżeli szukasz kredytu gotówkowego, to porównanie kredytów gotówkowych bankowych i listę propozycji jest dostępne TUTAJ.

Pozostałe: Pożyczki Pozabankowe: Pożyczki Krótkoterminowe - Pożyczki Na Raty | Konta bankowe: Konta Osobiste - Konta Firmowe | FAQ.