Gdzie dostaniesz kredyt konsolidacyjny do 200000 zł

Gdzie dostaniesz kredyt konsolidacyjny do 200000 zł? Dzięki konsolidacji, zamiast kilku rat będziemy mieli tylko jedną, a poprzez wydłużenie spłaty, będzie ona nawet i o 30% mniejsza od ogólnej sumy rat płaconych przed konsolidacją. Dodatkowo konsolidacja może objąć nie tylko pożyczki gotówkowe (jedną lub kilka) w tym samym banku (lub w różnych), ale także kredyty:

 • mieszkaniowy,
 • ratalne,
 • samochodowe,
 • konsolidacyjne,
 • karty kredytowe,
 • zadłużenie w ROR.

Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących kredytów konsolidacyjnych oraz samej konsolidacji kredytów znajdziesz w artykule Konsolidacja Kredytów.

8 thoughts on “Gdzie dostaniesz kredyt konsolidacyjny do 200000 zł”

 1. Kredyt konsolidacyjny. Może. Ale czy musi być z dodatkową gotówką?

  Wiele banków np. PKO BP, Alior Bank oferuje kredyty konsolidacyjne z dodatkową gotówką. Przy 100 tys. zł konsolidacji, to może być nawet dodatkowe 50 tys. zł na dodatkową gotówkę. Czy warto? Czy warto się tak zadłużać?

  Tani kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówki to często stosowany manewr wielu banków. Niestety, kredyt na szybko, to na samym początku zadowolony klient, a potem różnie to bywa. Zwłaszcza, kiedy źle oszacujemy nasze możliwości finansowe.

 2. Mateusz Pszczyna

  Hipoteczny kredyt konsolidacyjny może być większy nawet niż 200 tys. zł. Gotówkowy? Z własnego doświadczenia: żaden bank mi takiego kredytu nie zaoferował. Maksymalnie było to 120 tys. zł na 112 miesięcy. Pod hipotekę tak, ale na to się nie zdecydowałem.

 3. Monia - Wałbrzych

  Nie każdy bank zgadza się, aby skonsolidować również inny kredyt konsolidacyjny. Dlaczego? Nie wiem. Wydaje mi się trochę dziwne, przecież jest to również kredyt.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok