Gdzie dostaniesz kredyt konsolidacyjny do 200000 zł

Gdzie dostaniesz kredyt konsolidacyjny do 200000 zł? Dzięki konsolidacji, zamiast kilku rat będziemy mieli tylko jedną, a poprzez wydłużenie spłaty, będzie ona nawet i o 30% mniejsza od ogólnej sumy rat płaconych przed konsolidacją. Dodatkowo konsolidacja może objąć nie tylko pożyczki gotówkowe (jedną lub kilka) w tym samym banku (lub w różnych), ale także kredyty:

 • mieszkaniowy,
 • ratalne,
 • samochodowe,
 • konsolidacyjne,
 • karty kredytowe,
 • zadłużenie w ROR.

Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących kredytów konsolidacyjnych oraz samej konsolidacji kredytów znajdziesz w artykule Konsolidacja Kredytów.

8 thoughts on “Gdzie dostaniesz kredyt konsolidacyjny do 200000 zł”

 1. Darek - Dąbrowa Górnicza

  Potrzebny jest kredyt konsolidacyjny hipoteczny, Wartość nieruchomości – .200 000 zł. Kwota kredytu konsolidacjyjnego 50000 zł. Zarobki brutto trochę poniżej średniej krajowej. Czy mogę spłacić również inny kredyt konsolidcyjny?

 2. Marceli - Brzeg

  Z pewnością dla niektórych osób konsolidacja to dobre rozwiązanie.

 3. Piotr-Chełm

  Z 3-4 lata temu zrobiłem konsolidację, kiedy żona straciła pracę. Nie byliśmy w stanie rat spłacać (łącznie ok. 500 zł). Niby niewielka, ale obniżyliśmy ją o ponad 150 zł, niby niewiele, ale pomogło. Jak żona już dostała nową, to już było znacznie lepiej. Obecnie od dwóch miesięcy nie mam kredytu! Spłaciliśmy przed terminem. Cieszę się z tego ogromnie i naprawdę, nie bierzcie kredytów czy pożyczek, jeżeli możecie się z tym wstrzymać i nie jest to konieczne. Łatwo jest wziąć, ale spłaca się zdecydowanie gorzej.

 4. Krystyna - Wrocław

  Opcja internetowa brzmi zachęcająco. Mam ponad 60000 łącznych kredytów, które braliśmy z mężem na remont domu przez rok i łączna suma rat jest trochę zbyt wysoka. Dajemy radę spłacać, ale kto wie jak to będzie w przyszlości, ciągle przecież straszą, że kryzys nadchodzi…

 5. Damiana

  200 tys to może za dużo jak dla mnie na konsolidację… Wystarczy 24 tys zł na 3 kredyty. Dobrze, że są internetowe. Korzystałem z TM, kiedy brałem pożyczkę gotówkową. A teraz chciałbym ją skonsolidować również przez internet.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok