Gdzie dostaniesz kredyt konsolidacyjny do 200000 zł

Gdzie dostaniesz kredyt konsolidacyjny do 200000 zł? Dzięki konsolidacji, zamiast kilku rat będziemy mieli tylko jedną, a poprzez wydłużenie spłaty, będzie ona nawet i o 30% mniejsza od ogólnej sumy rat płaconych przed konsolidacją. Dodatkowo konsolidacja może objąć nie tylko pożyczki gotówkowe (jedną lub kilka) w tym samym banku (lub w różnych), ale także kredyty:

 • mieszkaniowy,
 • ratalne,
 • samochodowe,
 • konsolidacyjne,
 • karty kredytowe,
 • zadłużenie w ROR.

Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących kredytów konsolidacyjnych oraz samej konsolidacji kredytów znajdziesz w artykule Konsolidacja Kredytów.

8 komentarzy do “Gdzie dostaniesz kredyt konsolidacyjny do 200000 zł”

 1. Wiele banków np. PKO BP, Alior Bank oferuje kredyty konsolidacyjne z dodatkową gotówką. Przy 100 tys. zł konsolidacji, to może być nawet dodatkowe 50 tys. zł na dodatkową gotówkę. Czy warto? Czy warto się tak zadłużać?

  Tani kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówki to często stosowany manewr wielu banków. Niestety, kredyt na szybko, to na samym początku zadowolony klient, a potem różnie to bywa. Zwłaszcza, kiedy źle oszacujemy nasze możliwości finansowe.

 2. Hipoteczny kredyt konsolidacyjny może być większy nawet niż 200 tys. zł. Gotówkowy? Z własnego doświadczenia: żaden bank mi takiego kredytu nie zaoferował. Maksymalnie było to 120 tys. zł na 112 miesięcy. Pod hipotekę tak, ale na to się nie zdecydowałem.

 3. Nie każdy bank zgadza się, aby skonsolidować również inny kredyt konsolidacyjny. Dlaczego? Nie wiem. Wydaje mi się trochę dziwne, przecież jest to również kredyt.

Dodaj komentarz

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok