Gdzie dostaniesz kredyt konsolidacyjny do 200000 zł

Gdzie dostaniesz kredyt konsolidacyjny do 200000 zł? Dzięki konsolidacji, zamiast kilku rat będziemy mieli tylko jedną, a poprzez wydłużenie spłaty, będzie ona nawet i o 30% mniejsza od ogólnej sumy rat płaconych przed konsolidacją. Dodatkowo konsolidacja może objąć nie tylko pożyczki gotówkowe (jedną lub kilka) w tym samym banku (lub w różnych), ale także kredyty:

 • mieszkaniowy,
 • ratalne,
 • samochodowe,
 • konsolidacyjne,
 • karty kredytowe,
 • zadłużenie w ROR.

Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących kredytów konsolidacyjnych oraz samej konsolidacji kredytów znajdziesz w artykule Konsolidacja Kredytów.

6 komentarzy do wpisu „Gdzie dostaniesz kredyt konsolidacyjny do 200000 zł”

 1. Nie każdy bank zgadza się, aby skonsolidować również inny kredyt konsolidacyjny. Dlaczego? Nie wiem. Wydaje mi się trochę dziwne, przecież jest to również kredyt.

  Odpowiedz
 2. Potrzebny jest kredyt konsolidacyjny hipoteczny, Wartość nieruchomości – .200 000 zł. Kwota kredytu konsolidacjyjnego 50000 zł. Zarobki brutto trochę poniżej średniej krajowej. Czy mogę spłacić również inny kredyt konsolidcyjny?

  Odpowiedz
 3. Z 3-4 lata temu zrobiłem konsolidację, kiedy żona straciła pracę. Nie byliśmy w stanie rat spłacać (łącznie ok. 500 zł). Niby niewielka, ale obniżyliśmy ją o ponad 150 zł, niby niewiele, ale pomogło. Jak żona już dostała nową, to już było znacznie lepiej. Obecnie od dwóch miesięcy nie mam kredytu! Spłaciliśmy przed terminem. Cieszę się z tego ogromnie i naprawdę, nie bierzcie kredytów czy pożyczek, jeżeli możecie się z tym wstrzymać i nie jest to konieczne. Łatwo jest wziąć, ale spłaca się zdecydowanie gorzej.

  Odpowiedz
 4. Opcja internetowa brzmi zachęcająco. Mam ponad 60000 łącznych kredytów, które braliśmy z mężem na remont domu przez rok i łączna suma rat jest trochę zbyt wysoka. Dajemy radę spłacać, ale kto wie jak to będzie w przyszlości, ciągle przecież straszą, że kryzys nadchodzi…

  Odpowiedz
 5. 200 tys to może za dużo jak dla mnie na konsolidację… Wystarczy 24 tys zł na 3 kredyty. Dobrze, że są internetowe. Korzystałem z TM, kiedy brałem pożyczkę gotówkową. A teraz chciałbym ją skonsolidować również przez internet.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok