F, czyli głównie firmy pożyczkowe

Firmy pożyczkowe, czyli instytucje pożyczkowe inne niż bankowe, udzielają pożyczki gotówkowe zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez internet. Wyróżnić można kilka różnych typów takich pożyczek. Co jeszcze kryje się pod literą „eF” w serwisie Kredyty Porównywarka?

kredyty porównywarka f

Firma pożyczkowa a parabanki. Bardzo często firmach pożyczkowych mówi się jak o „parabankach”. Jest to synonim instytucji pożyczkowej stacjonarnej i internetowej. W praktyce okazuje się, że nie mają one nic wspólnego z „parabankami”.

Firmy pożyczkowe pozabankowe przez internet. Takich firm jest bardzo dużo, chociaż i tak znacznie mniej niż kilka lat temu. Popularne są zwłaszcza internetowe oferujące pożyczki krótkoterminowe i na raty.

Fundusze inwestycyjne i inne formy inwestowania. Czy tylko lokata bankowa pozostaje, kiedy chcemy zaoszczędzić nieco więcej, a jednocześnie, aby pieniądze nie były „pożerane” przez inflację? Warto wziąć pod uwagę fundusze inwestycyjne, które mogą być dobrą lokatą kapitału.


Poprzednia strona: D, jak DLACZEGO?. Następna: G, czyli gdzie wziąć kredyt lub pożyczkę

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok