Darmowe konto bankowe w internecie

2023-11-16 – ostatnia aktualizacja

Darmowe konto bankowe w internecie warto je założyć? Oczywiście, że tak! Jeżeli zależy tobie na jak najtańszym koncie w banku, za które nie zapłacisz złotówki, to takie konto jest dla Ciebie!

22.10.2016 r. aktualizacja 10.11.2016 r.

Nest Bank został założony w 2014 roku pod nazwą Bank SMART – był częścią FM Bank PBP S.A. Co wyróżnia Nest Bank? Przede wszystkim można stwierdzić, że to „bank mobilny”, aplikacja mobilna pozwala na pełen dostęp do oferty bankowej.

Najnowszy przegląd: Konto bankowe porównanie banków.

W początkowym okresie działalności Smart Bank, nie posiadał placówek, ale już od 1 lipca 2016 roku klienci banku byli obsługiwani za pośrednictwem placówek stacjonarnych BIZ Banku. 28 października 2016 Bank SMART zmienił nazwę na Nest Bank. Nest Bank oferuje między innymi darmowe konto osobiste bez żadnych dodatkowych warunków.

Jeżeli chcesz sprawdzić czy również jest w innym banku darmowe konto osobiste, to poniżej znajduje się lista banków i rachunków bankowych.

Całkowicie darmowe konta osobiste, bez żadnych dodatkowych warunków, należą już do rzadkości, dlatego tym bardziej warto jest zapoznać się z ofertą NEST KONTO!

Główne korzyści z prowadzenia konta, poza wspomnianymi powyżej, to przede wszystkim:

ZA DARMO
– aplikacja mobilna,
– dostęp do konta przez internet,
– bankowość głosowa.

Karta bankomatowa użytkowanie i wypłaty pieniędzy z bankomatów. HIT! Jedna z niewielu takich propozycji:

– 0 zł za wydanie i używanie karty,
– 0 zł za WSZYSTKIE wypłaty z bankomatów w Polsce,
– 0 zł za płatności internetowe w złotych,
– 0 zł za wypłaty gotówki przy pomocy usługi cashback.

Jak otworzyć konto?

Konto bankowe w Nest Banku możesz założyć wypełniając wniosek online. Następnie wystarczy podpisać umowę dostarczoną przez kuriera.

Kto może otworzyć konto w Nest Banku?
Konto w Nest Banku może otworzyć każda osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadająca miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Jakie dokumenty potrzebne są do otwarcia konta osobistego w Nest Banku?
Wystarczy ważny dowód osobisty lub paszport, wydane przez kraje Unii Europejskiej.

Czy konto bankowe w Nest Banku jest za darmo?
Za otwarcie i prowadzenie rachunków w Nest Banku nie są pobierane żadne opłaty. Nie jest wymagane regularne zasilanie konta, czy dokonywać określonej ilości transakcji za pomocą karty płatniczej.

Czy można założyć konto bez karty płatniczej?
Tak. Można założyć rachunek bankowy prowadzony w Nest Banku, bez konieczności posiadania karty płatniczej. Kartę płatniczą do konta osobistego można zamówić w dowolnej chwili.

W bankowości internetowej i mobilnej opłaty dotyczące NEST Konta naliczane są za wybrane opcjonalne usługi dodatkowe:

  • przelew SORBNET,
  • przelew SWIFT,
  • wydanie zaświadczenia lub opinii bankowej,
  • modyfikację polecenia zapłaty,
  • odwołanie polecenia zapłaty,
  • przesyłanie wyciągów na żądanie,
  • obsługę poleceń zapłaty,
  • wyciągi w formie papierowej.

W pozostałych kanałach obsługi: opłaty i prowizje naliczane są za czynności i usługi oraz wg stawek określonych w Tabeli Oprocentowania – oferta Rachunków i Lokat, oraz Tabeli Opłat i Prowizji – oferta Rachunków i Kart. Źródło: https://www.nestbank.pll

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok