Bez zbędnych formalności i czekania – najszybszy kredyt gotówkowy!

Redakcja: Marek Kamiński. 2024-05-30 – ostatnia aktualizacja

Najszybszy kredyt gotówkowy:
1. To najczęściej kredyt gotówkowy, który można otrzymać przez interent. LISTA BANKÓW.
2. Kredyty online są dostępne m.in. w Millennium Bank, Credit Agricole, Citi Handlowym. Charakteryzują się najczęściej mniejszą kwotą dostępnego finansowania, ale są wyjątki.
3. Szybki kredyt gotówkowy bez zbędnych formalności, to często kredyt na oświadczenie lub ewentualnie wyciąg z konta bankowego.
4. Alternatywą dla kredytów gotówkowych są droższe pożyczki pozabankowe przez internet.
najszybszy kredyt gotówkowy - bez zbędnych formalności i czekania: Millennium, Credit Agricole, Alior Bank
Bez zbędnych formalności i czekania – najszybszy kredyt gotówkowy. Źródło: kredytyporownywarka.pl
Potrzebujesz gotówki w formie kredytu na realizację ważnych celów i zależy Tobie na szybkiej i bezproblemowej procedurze? Szukasz najszybszego kredytu gotówkowego z minimum formalności? Rozumiemy Twoje potrzeby i dlatego przygotowaliśmy ten praktyczny poradnik. Pamiętaj jednak, że w ekonomii rządzi zasada: szybko, to nie zawsze najtaniej!


Wybór odpowiedniej oferty nie jest łatwy – w rankingu kredytów gotówkowych znajdziesz kilka propozycji z różnych banków. Oprocentowanie, prowizje, maksymalna kwota – to wszystko istotne czynniki, które należy wziąć pod uwagę. Również kluczowa jest szybkość rozpatrzenia wniosku i otrzymania pieniędzy.

Gdzie zatem najszybciej dostaniesz kredyt gotówkowy i jakie jednocześnie czynniki na to wpływają? Najszybciej pieniądze zapewne otrzymasz w banku, który oferuje uproszczone procedury wnioskowania o zobowiązanie. Dobrym pomysłem jest również skontaktowanie się z bankiem, który prowadzi Twoje konto i na które wpływa wynagrodzenia. Dzięki temu możesz liczyć na szybsze rozpatrzenie wniosku, ale niekoniecznie na bardziej preferencyjne warunki.

W tym artykule sprawdzimy propozycje różnych banków i być może wyklaruje się odpowiedź, który z banków przyzna najszybciej taki kredytu. Dowiesz się, jakie kryteria musisz spełnić, aby uzyskać ekspresową decyzję kredytową. Przedstawimy również dodatkowe wskazówki i porady, które ułatwią Ci cały proces i zwiększą szanse na otrzymanie finansowania.


Najszybszy kredyt gotówkowy – co to właściwie oznacza?

Wypełniam wniosek, a po 5 minutach jest decyzja, a za 15 minut pieniądze są na koncie… W przypadku kredytów bankowych, tak to nie działa.

Słysząc określenie „najszybszy kredyt gotówkowy” większość z nas od razu myśli o otrzymaniu pieniędzy w ekspresowym tempie, bez zbędnych formalności i oczekiwania.

To stwierdzenie celnie oddaje istotę tego produktu finansowego. Jednak aby w pełni zrozumieć, co kryje się pod tym hasłem, należy przeanalizować czynniki, które wpływają na szybkość przyznawania kredytów.

Kluczową rolę odgrywa tutaj przede wszystkim rodzaj kredytu bankowego. Rzeczywiście, najłatwiej i najszybciej można uzyskać prostą pożyczkę gotówkową na dowolny cel. Procedury są wówczas znacznie uproszczone w porównaniu do bardziej skomplikowanych produktów, takich jak kredyty konsolidacyjne czy hipoteczne, których uzyskanie wymaga spełnienia szeregu wymagań i formalności.

Istotny wpływ ma również wnioskowana kwota kredytu. Im mniejsze zobowiązanie finansowe, tym mniejsze ryzyko dla banku, a co za tym idzie – łatwiejszy i szybszy proces rozpatrywania wniosku. Wyższe kwoty pociągają za sobą konieczność dostarczenia większej liczby dokumentów oraz spełnienia bardziej restrykcyjnych kryteriów.

Najszybciej można otrzymać limit w koncie, następnie niewielką pożyczkę gotówkową na krótki czas, a najtrudniej kredyt hipoteczny. Zakładając, że ocena kredytowa jest pozytywna.

Nie można pominąć także polityki kredytowej samego banku. Niektóre z nich aktywnie rozwijają akcję kredytową, wykorzystując uproszczone procedury, aby przyciągnąć nowych klientów. Często promują swoje oferty za pomocą intensywnych kampanii reklamowych i „szumu medialnego” akcentując szybkość i wygodę otrzymania kredytu gotówkowego.

Wreszcie, ogromne znaczenie ma spełnienie warunków stawianych przez bank. Jeśli składasz wniosek w instytucji, w której jesteś już klientem, posiadasz odpowiedni wiek, stabilne źródło dochodu i wysoką zdolność kredytową – z pewnością zyskujesz sporą przewagę. Banki chętniej i szybciej udzielają finansowania osobom, które mają ugruntowaną wiarygodność.

Najszybszy kredyt gotówkowy to zatem taki, który w maksymalnie uproszczony i przyspieszony sposób przechodzi przez wszystkie etapy procesu kredytowego – od złożenia wniosku, przez weryfikację dokumentów, aż po finalną decyzję banku. To rozwiązanie dla osób ceniących czas, wygodę i minimalną biurokrację.

Kto może liczyć na szybki kredyt gotówkowy? Jakie są warunki?

Szybki kredyt gotówkowy to rozwiązanie, na które mogą liczyć osoby spełniające określone kryteria. Banki, dążąc do zminimalizowania ryzyka, weryfikują potencjalnych kredytobiorców pod kątem zdolności kredytowej oraz historii kredytowej. Tylko klienci, którzy przejdą pozytywnie tę ocenę, mają szansę na ekspresowe otrzymanie finansowania.


Odpowiednia zdolność kredytowa

Banki, zanim zdecydują się udzielić finansowania, to mają obowiązek zbadać zdolność kredytową osoby wnioskującej o kredyt. Kierują się przy tym tylko jedną wytyczną: przyszły kredytobiorca musi mieć wystarczająco wysoki dochód rozporządzalny, aby móc swobodnie regulować zobowiązanie.

Przy analizie zdolności kredytowej branych jest wiele różnych czynników, które wpływają na ostateczną decyzję. Ważne są:

 • dochody – najlepiej, aby były jak najwyższe i stabilne,
 • źródło dochodów – najkorzystniej dla kredytobiorcy to dochody z umowy o pracę na czas nieokreślony lub z emerytury,
 • wykonywany zawód – banki chętniej udzielą kredytu osobie pracującej w „budżetówce” niż osobie prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą,
 • liczba osób na utrzymaniu – osoby bezdzietne mają większe szanse na pozytywną decyzję,
 • wiek – w przypadku długoterminowych zobowiązań, banki chętniej pożyczają pieniądze osobom młodym,
 • inne zobowiązanie – spłata innych zobowiązań (kredyty, pożyczki, alimenty) w znaczący sposób obniżają zdolność kredytową – poziom zadłużenia nie powinien przekraczać połowy dochodów netto.

Pozytywna historia kredytowa w BIK

Posiadanie pozytywnej historii kredytowej w BIK (Biuro Informacji Kredytowej) jest drugim elementem oceny kredytowej, obniżający lub zwiększający szanse na otrzymanie finansowania w banku.

Instytucje finansowe, które korzystają z raportu BIK, przywiązują dużą wagę do rzetelności spłaty wcześniejszych zobowiązań oraz odpowiedzialnego podejścia do zaciągania kredytów.

Każdy bank korzysta z tych informacji, ale nie każda firma pożyczkowa.

Dlatego niezwykle ważne jest terminowe regulowanie rat i unikanie opóźnień przekraczających 30 dni.

Równie istotna jest umiarkowana liczba składanych wniosków kredytowych. Zbyt częste kontaktowanie się z bankami w sprawie kredytu, może zostać odebrane jako sygnał kłopotów finansowych.

Jeżeli zapytania o taki sam kredyt, np. gotówkowy, mieszczą się w dwóch tygodniach, to takie zapytania są traktowane jako jedno. Przeczytaj: Weryfikacja sytuacji finansowej przy kredycie.

Warto także raz na pół roku zapoznawać się z raportem kredytowym w Biurze Informacji Kredytowej, aby wykryć potencjalne nieprawidłowości mogące negatywnie wpłynąć na ocenę zdolności kredytowej.

Budowanie dobrej historii to niezbędny krok do zdobycia zaufania banków i zwiększenia prawdopodobieństwa pozytywnej decyzji kredytowej.


Gdzie najszybciej dostać kredyt gotówkowy?

Odpowiedź nie może być jednoznaczna, gdyż kluczową rolę odgrywa kilka różnych czynników, w tym również i działania marketingowe banków i promocyjne kredyty gotówkowe (z reguły czasowe).

Nie jest to regułą, ale często najszybciej otrzymasz kredyt gotówkowy w „swoim banku”, w tym, który masz konto osobiste. Bardzo często banki mają przygotowaną ofertę dla swoich klientów, z której można skorzystać bardzo szybko.

Jeżeli masz wystarczająco dużo czasu, to porównaj oferty kredytów gotówkowych z przynajmniej jeszcze jednego banku, aby sprawdzić czy można pożyczyć taniej.

Również mniejszy kredyt gotówkowy uzyskasz szybciej niż duży kredyt. Nie tylko masz większą szansę na pozytywną decyzję banku, ale i raty będą mniejsze i nie powinny nadwyrężyć domowego budżetu.

Możesz również wziąć pod uwagę kredyt lub pożyczkę gotówkową online, bez konieczności wizyty w placówce.


Najszybszy kredyt gotówkowy online

Postaramy się odpowiedzieć jednak, w jakim banku jest możliwie najszybszy kredyt gotówkowy, skupiając się na kredytach i pożyczkach dostępnych przez internet.

 • Bank Millennium i pożyczka online

W Banku Millennium do 7 czerwca 2024 roku jest promocja na pożyczkę gotówkową online, skierowaną do nowych klientów oraz obecnych klientów posiadających jedynie kredyt ratalny.

W ramach promocji można pożyczyć kwotę od 1000 zł do 40 000 zł na okres od 6 do 70 miesięcy. Pożyczka objęta jest oprocentowaniem stałym 11,30% w skali roku (na podstawie przykładu reprezentatywnego, RRSO wynosi 11,90%) oraz zerową prowizją za udzielenie.

Proces składania wniosku odbywa się w całości online i obejmuje 3 kroki:

 • wypełnienie wniosku – można skorzystać z kalkulatora rat,
 • weryfikacja dochodu,
 • akceptacja umowy.

Środki z pożyczki są przelewane na nowo otwarte konto Millennium 360°.

Aby skorzystać z promocji, należy spełnić określone warunki, m.in. otworzyć konto Millennium 360°, przelewać dochód na to konto oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.


 • Credit Agricole i kredyt gotówkowy online

Promocja na kredyt gotówkowy oferowany przez Credit Agricole nosi nazwę „Swobodny kredyt na wiosnę” i obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Wstępna decyzja może być podjęta nawet w 10 minut.

W ramach tej promocji można otrzymać kredyt gotówkowy na maksymalną kwotę 25 000 zł, spłacany w maksymalnie 60 ratach. Oprocentowanie jest stałe 10,94% (na podstawie przykładu reprezentatywnego) przez cały okres kredytowania oraz zerowa prowizja za udzielenie.

Aby skorzystać z promocji, należy spełnić warunki: złożyć wniosek w okresie trwania promocji, podpisać umowę do 7 lipca br., posiadać lub otworzyć konto w CA oraz nie można posiadać innego kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego w tym banku.


 • Alior Bank i kredyt gotówkowy online

Pożyczka internetowa „Pożyczka prosto z telefonu” w Alior Banku jest przeznaczona dla nowych klientów i oferuje następujące warunki:

 • Kwota pożyczki do 200 tys. zł,
 • Okres spłaty do 10 lat,
 • Oprocentowanie stałe 11,90% (z przykładu reprezentatywnego),
 • 0% prowizji,
 • RRSO 12,57% dla reprezentatywnego przykładu (pożyczka 31 700 zł, 53 raty po ok. 771 zł).

Proces składania wniosku odbywa się w pełni online. Bank kontaktuje się telefonicznie w celu zweryfikowania tożsamości i dopełnienia formalności. Po zawarciu umowy środki są przelewane na konto.

Aby skorzystać z oferty, klient nie może posiadać w ciągu ostatnich 12 miesięcy pożyczki gotówkowej lub kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku. Dla kwot powyżej 100 tys. zł wymagane jest zabezpieczenie w postaci cesji z polisy ubezpieczeniowej.


 • Velo Bank i kredyt gotówkowy do 200 tysięcy złotych

Oferta „Wakacyjnego kredytu gotówkowego” w VeloBanku, to przede wszystkim:

 1. Możliwość wzięcia kredytu w pełni online, bez wychodzenia z domu, poprzez proces „Selfie”.
 2. Kwota kredytu od 500 zł do 200 000 zł.
 3. Okres spłaty od 3 do 120 miesięcy.
 4. Prowizja 0%.
 5. Reprezentatywne RRSO 11,40%.
 6. Możliwość skorzystania z karencji w spłacie pierwszej raty od 1 do 3 miesięcy.

Skorzystać z karencji w spłacie pierwszej raty powodują, że warunki kosztowe kredytu ulegną zmianie.

Wymagane jest posiadanie konta VeloKonto z wpływami min. 2000 zł miesięcznie oraz wykonywanie min. 5 płatności kartą/BLIKIEM miesięcznie. Oferta jest dostępna pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych, nieposiadania kredytu gotówkowego/konsolidacyjnego w VB przez ostatnie 6 miesięcy oraz spełnienia wymagań dotyczących konta i aktywności płatniczej.

Proces składania wniosku przez „Selfie”, obejmuje wypełnienie formularza i podania danych z dowodu osobistego, nagranie twarzy i podpisanie umowy online.


 • Velo Bank i kredyt gotówkowy do 6500 złotych

Kredyt do 6500 zł, to kredyt na małe potrzeby:

 1. Okres spłaty do 36 miesięcy.
 2. Reprezentatywne RRSO 17,80%.
 3. Brak wymogu dokumentów dochodowych.
 4. Szybki proces kredytowania.
 5. Możliwość karencji w spłacie pierwszej raty.
 6. Proces składania wniosku w 100% online przez „Selfie”.

Udzielenie kredytu bądź pożyczki zależy od pozytywnej decyzji kredytowej. Materiały powyższe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie są ofertą handlową.


Gdzie najszybciej dostać kredyt gotówkowy – przez Internet czy w placówce banku?

Wybór między złożeniem wniosku kredytowego online a wizytą w placówce często determinuje szybkość otrzymania środków. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady, które warto przeanalizować pod kątem indywidualnych potrzeb.

Zdecydowaną przewagą kredytu przez internet jest szybki tryb realizacji dzięki uproszczonym formalnościom. Klient może wygodnie wypełnić dokumenty z dowolnego miejsca, bez konieczności osobistej wizyty. Ograniczona bywa jednak maksymalna kwota zobowiązania – zwykle do kilkunastu tysięcy złotych. Nie zawsze jednak oznacza to niższy koszt obsługi wniosku, jak również często należy spełnić dodatkowe wymagania.

Z kolei wizyta w oddziale daje szansę na wyższe finansowanie, nawet 250 tysięcy złotych. Co ciekawe wniosek kontaktowy można wysłać online, bez konieczności bezpośredniej wizyty w banku. Standaryzowane procedury wymagają jednak więcej czasu i dostarczenia szerszej dokumentacji. Zaletą jest możliwość bezpośredniej konsultacji z pracownikiem i doprecyzowania wszelkich kwestii.

Decyzja powinna zatem zostać podjęta w oparciu o priorytet – maksymalną kwotę czy błyskawiczne przyznanie środków. Niezależnie od wybranej ścieżki, warto wcześniej przeanalizować zdolność kredytową przy pomocy kalkulatora, by zwiększyć swoje szanse na pozytywną decyzję.

Najszybszy kredyt gotówkowy – zalety i wady wybierając kanał dystrybucji i złożonego wniosku.

Kredyt gotówkowy
tradycyjny
Kredyt gotówkowy
ONLINE
Szybkość realizacjiŚrednia/SzybkaSzybka
FormalnościUzależnione od wysokości
finansowania
Zazwyczaj uproszczone
Dla wnioskodawcyUmówienie się na spotkanie i
wizyta w banku
Bez wychodzenia z domu.
Złożenie wniosku przez internet lub
w trakcie rozmowy telefonicznej
Koszty finansowaniaW zależności od przedstawionej ofertyW zależności od przedstawionej oferty
Wysokość kredytuDo 250 000 złDo 200 000 zł
Podpisanie umowyW placówce bankuElektronicznie, przez kuriera lub w banku


Na co uważać, szukając najszybszego kredytu gotówkowego?

Najszybszy kredyt gotówkowy? Owszem, to ważne, ale jeszcze ważniejsze jest przeanalizowanie ofert różnych banków. Pomocne okażą się rankingi kredytów gotówkowych i zestawienia banków z podstawowymi parametrami ofert kredytowych.

Ofertę kredytową bank może przedstawić dopiero po przeprowadzeniu niezbędnej analizy oceny kredytowej, dlatego propozycja może się różnić od oferty.

Należy zwrócić szczególną uwagę na:

 • całkowite koszty kredytu i jego RRSO – ułatwiają również porównanie kredytów, w tym:
  • odsetki,
  • prowizja,
  • składka ubezpieczeniowa.
 • maksymalna dostępna kwota kredytu (przeczytaj również: Największy Kredyt Gotówkowy),
 • maksymalny okres kredytowania.

Warto również pamiętać o dostosowaniu wysokości raty kredytowej. Można szukać banków i sprawdzać czy jest to najszybszy kredyt gotówkowy na rynku, ale wygodna ścieżka aplikowania i szybkość rozpatrywania wniosku, nie zawsze oznacza tańsze źródło finansowania.

Dzięki dokładnemu zbadaniu rynku zyskasz pewność, że wybrałeś najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Pomoże Ci to sprawnie przejść przez cały proces i jak najszybciej cieszyć się pozyskaną gotówką.


Najszybszy kredyt gotówkowy – FAQ

Planujesz wziąć najszybszy kredyt gotówkowy, ale masz wiele pytań dotyczących tego procesu? W sekcja FAQ Najszybszy kredyt gotówkowy znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące takiego kredytu gotówkowego, od wymagań formalnych po czas oczekiwania na decyzję. Dzięki temu dowiesz się, jak szybko i bez zbędnych komplikacji otrzymać potrzebne środki finansowe.

Najszybszy kredyt gotówkowy, to zapewne kredyt gotówkowy przez internet. Nie spieszyć się z wyborem i pamiętaj, że najważniejsza jest cena, którą zapłacimy za pożyczone pieniądze.


Jak szybko można otrzymać pieniądze z kredytu gotówkowego?

Przy kredytach gotówkowych czas oczekiwania na wypłatę środków jest stosunkowo krótki i zwykle wynosi od kilku godzin do kilku dni roboczych. Najszybciej – nawet w kilkanaście minut – pieniądze można otrzymać składając wniosek online w banku, w którym się już jest klientem. Po pozytywnej decyzji kredytowej i podpisaniu umowy środki trafiają na wskazane konto.


Jakie są główne zalety wzięcia szybszego kredytu gotówkowego w porównaniu z tradycyjnymi kredytami?

Główną zaletą szybkiego kredytu gotówkowego jest możliwość błyskawicznego dostępu do gotówki w razie nieprzewidzianych wydatków czy zaskakujących okoliczności życiowych. Krótki czas oczekiwania na decyzję i wypłatę środków pozwala uniknąć opóźnień w realizacji pilnych potrzeb. Dodatkowo, procedura wnioskowania jest często uproszczona w stosunku do tradycyjnych kredytów. Wada? najczęściej nie są to duże środki, ze stosunkowo krótkim czasem spłaty.


Czy istnieją jakieś ograniczenia kwotowe przy najszybszym kredycie gotówkowym?

Tak, przy najszybszych kredytach gotówkowych dostępne są zwykle niższe maksymalne kwoty do kilkunastu tysięcy złotych. Wynika to z ograniczonego ryzyka po stronie banku przy uproszczonych procedurach wnioskowania o tego typu zobowiązania. Wyższe finansowanie wymaga dłuższego procesu weryfikacji zdolności kredytowej.


Jak wygląda proces aplikowania o kredyt gotówkowy?

Proces aplikowania o kredyt gotówkowy może przebiegać na kilka sposobów – poprzez odwiedzenie placówki banku, złożenie wniosku online lub kontakt z doradcą. Pierwszym krokiem jest wypełnienie poprawnie wniosku kredytowego i dostarczenie wymaganych dokumentów. Następnie bank ocenia zdolność kredytową, sprawdza wiarygodność kredytową i podejmuje decyzję. Po jej akceptacji pozostaje jedynie podpisanie umowy kredytowej.


Jakie dokumenty są wymagane do uzyskania kredytu gotówkowego?

Wymagane dokumenty zależą od indywidualnej sytuacji klienta i oferty banku. Podstawowymi dokumentami są: dowód osobisty, zaświadczenie o dochodach z pracy (działalności gospodarczej, umów cywilnoprawnych, emerytury, renty) oraz dokumenty potwierdzające tożsamość. W niektórych przypadkach bank może poprosić o dodatkowe dokumenty.


Czy oprocentowanie najszybszego kredytu gotówkowego jest stałe, czy zmienne?

Nie ma reguły. Najszybszy kredyt gotówkowy może mieć oprocentowanie stałe, jak i zmienne. Stała stopa jest niezmienna przez cały okres kredytowania. Oprocentowanie zmienne natomiast jest aktualizowane w oparciu o stawkę rynkową, co może oznaczać wzrost lub spadek raty w przyszłości.


Jakie są typowe koszty związane z najszybszym kredytem gotówkowym?

Głównymi kosztami najszybszych kredytów gotówkowych są odsetki określone oprocentowaniem oraz ewentualna prowizja za udzielenie kredytu. W niektórych przypadkach może być wymagana także opłata za ubezpieczenie spłaty kredytu. Poza tym mogą wystąpić dodatkowe opłaty, zwłaszcza, jeżeli jest to pożyczka w firmie pożyczkowej.


Czy najszybszy kredyt gotówkowy jest droższy?

Koszt finansowania niekoniecznie musi być wyższy od tradycyjnych kredytów, ale zależy to jednak od konkretnej oferty. Wynika to z ryzyka ograniczonej weryfikacji zdolności kredytowej przy uproszczonych procedurach. Jednak różnice nie muszą być dużo większe, a jeżeli jest to kredyt w promocji, to koszt finansowania może być znacząco niższy.


Czy można uzyskać szybki kredyt bez zaświadczeń o dochodach?

Tak, niektóre banki oferują możliwość szybkiego kredytu gotówkowego na oświadczenie o wysokości dochodów. Czasami jest również możliwość uzyskania takiego kredytu na wyciąg bankowy, czyli bank sprawdza wpływy na konto i wypływy za ostanie 3 lub 6 miesięcy. Najczęściej są to oferty na niższe kwoty od standardowych.


Jak długo idzie przelew z kredytu na konto?

Czas oczekiwania na wypłatę środków z kredytu gotówkowego zależy od banku i sposobu złożenia wniosku. Składając wniosek przez internet w banku, gdzie jesteśmy klientem, możemy otrzymać pieniądze nawet w kilkanaście minut. Tradycyjnie, po wizycie w oddziale środki trafiają na konto w przeciągu 1-2 dni roboczych.


Czy kredyt gotówkowy można otrzymać przez telefon?

Niektóre banki umożliwiają złożenie wniosku o kredyt gotówkowy przez telefon, jednak nie jest to rozwiązanie powszechnie dostępne. Taka ścieżka jest opcją dla stałych klientów banku. Natomiast klient, który nie posiada konta w danym banku, a składa wniosek online, to najczęściej korzysta z modelu hybrydowego. Oznacza to, że cały proces odbywa się przez internet oraz w rozmowie telefonicznej z konsultantem.


Jak podaje BIK w swoim comiesięcznym raporcie, średnia wartość kredyt gotówkowe wyniosła już ponad 26 tysięcy złotych. Dane za kwiecień 2024 r.: https://media.bik.pl/informacje-prasowe/834501/newsletter-kredytowy-bik-najnowsze-dane-o-sprzedazy-kredytow-w-polsce-2024-05-23.
Publikacja zawiera linki afiliacyjne.

1 thought on “Bez zbędnych formalności i czekania – najszybszy kredyt gotówkowy!”

 1. Karol Gdynia - ekspert od kredytów

  Artykuł – strzał w dziesiątkę! Klarownie przedstawione informacje i praktyczne porady naprawdę pomagają zrozumieć, jak szybko i bez zbędnych formalności uzyskać potrzebne środki. Świetna lektura dla każdego, kto szuka szybkiego i wygodnego rozwiązania finansowego. Polecam!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok