Strona główna / Pożyczki gotówkowe BANKI / Bank pożyczka gotówkowa 70 tys zł. Przeznaczenie: dowolny cel

Bank pożyczka gotówkowa 70 tys zł. Przeznaczenie: dowolny cel

Bank pożyczka gotówkowa 70 tys złBank pożyczka gotówkowa 70 tys zł lub kredyt gotówkowy na dowolny cel. Jeżeli nie wiesz jaki bank wybrać na pożyczkę gotówkową w wysokości 70 tys. zł wybrać, to poniżej możemy sprawdzić dostępne propozycje pożyczkowe w bankach.

Przy wyborze pożyczki bankowej na 70 tys zł, konieczne jest oczywiście porównanie ofert. Poniżej znajduje się zestawienie banków, w których o taką pożyczkę można zapytać. Okres kredytowania w niektórych bankach może wynieść nawet 10 lat.

Im wyższa jest kwota pożyczki, tym dokładniej należy zapoznać się ze wszystkimi kosztami. Reguła to obowiązuje nie tylko pożyczki gotówkowe. Im niższe są opłaty za pożyczkę, tym jest ona tańsza. A to oznacza, że więcej pieniędzy zostaje w domowym budżecie i łatwiej sobie poradzić z regulowaniem rat.

Bankowa pożyczka gotówkowa na 70 tys zł, to nie jest mała pożyczka. Konieczne jest nie tylko posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej, ale i wiarygodności kredytowej. O tym czy masz szansę na uzyskanie pożyczki zadecyduje bank, analizując między innymi wysokość otrzymywanych dochodów, ich źródło, rodzaj umowy o pracy oraz ocena historii kredytowej.

Bank pożyczka gotówkowa 70 tys zł porównanie

Wysokość raty kredytowej, nie jest sprawą drugorzędną. Okres czasu na jaki możesz pożyczyć pieniądze, zależy również od zdolności kredytowej. Im jest ona lepsza, tym na krótszy okres można pożyczyć pieniądze. Pamiętaj jednak, że im krótszy okres kredytowania, tym większa rata. Z drugiej zaś strony, dłuższy okres kredytowania, to droższy kredyt, z racji takiej, że więcej odsetek kredytowych należy zapłacić od kwoty 70 tys. zł.

Poniżej znajdują się szacunkowe wyliczenia rat pożyczki gotówkowej na 70 tys zł:

  • 6 lat – 1228,12 zł,
  • 7 lat – 1089,43 zł
  • 8 lat – 1012,95 zł,
  • 9 lat – 959,09 zł,
  • 10 lat – 890,07 zł.

Jaka pożyczka gotówkowa na 70 tys. zł będzie najlepsza? O tym zadecyduje już koszt takiej pożyczki. Pod warunkiem jednak, że cena pożyczki ma kluczowe znaczenie.


BIK a BIG:
Czym się różni BIG od BIK


Porównanie pożyczek gotówkowych na 70 tys zł, to nie tylko porównanie oprocentowania nominalnego, którego maksymalna wysokość obecnie (styczeń 2019 r.) i tak nie może przekroczyć 10% w skali roku.

Pożyczka gotówkowa na 70 tys zł to nie tylko odsetki

Poza oprocentowaniem nominalnym, o koszcie pożyczki decydują również dodatkowe opłaty, takie jak prowizja, opłaty dodatkowe czy ubezpieczenie.

Najlepszym rozwiązaniem przy porównaniu kredytów i pożyczek jest zwrócenie uwagi na RRSO i koszt całkowity pożyczki. RRSO jest to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, uwzględniająca koszty pożyczki, które musi ponieść pożyczkobiorca. Jest ona prezentowana w ujęciu procentowym.


Jeżeli szukasz banku, w którym można skonsolidować zadłużenie, sprawdź np. kredyt konsolidacyjny 50 tys zł

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok