Porównywarka kredytów hipotecznych

Porównywarka kredytów hipotecznychPorównywarka kredytów hipotecznych i mieszkaniowych pozwala szybko i przez internet, sprawdzić oferty kredytów w bankach.

Na co można przeznaczyć kredyt hipoteczny? Najczęściej przeznaczany jest na zakup mieszkania z rynku pierwotnego lub wtórnego. Ale może być również przeznaczony na:

 

  • zakup lub budowę domu.
  • zakup działki budowlanej.
  • remont lub adaptację nieruchomości do celów mieszkaniowych.
  • wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego.
  • wykończenie, remont lub modernizację mieszkania lub domu.
  • dokończenie budowy domu lub mieszkania.
  • przekształcenie lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności.

Jeżeli chcesz wiedzieć na co możesz jeszcze przeznaczyć kredyt hipoteczny, to warto w takim przypadku spotkać się z doradcą kredytowym lub umówić się na spotkanie z wybranym bankiem.

 

Porównywarka kredytów hipotecznych | mieszkaniowych

Jak obliczyć wysokość raty kredytu hipotecznego? Można wykorzystać do tego porównywarkę kredytową, czyli inaczej kalkulator kredytów hipotecznych. Należy zaznaczyć, że jest to jedynie symulator rat kredytowych, co oznacza, że wyliczenia są szacunkowe. Jeżeli chcemy dowiedzieć się, ile dokładnie wyniesie rata, najlepiej jest wówczas umówić się z bankiem lub doradcą kredytowym. Przy okazji dowiemy się również czy mamy zdolność kredytową.

Niemniej jednak, porównywarka, po wpisaniu wartości kredytu np. kredytu hipotecznego 250 000 zł na 30 lat, pozwala zorientować się, ile wyniesie rata kredytowa. Poza tym mamy możliwość wysłania wniosku kontaktowego do banku oraz doradcy finansowego.

 

Popularne kredyty hipoteczne

Jakie były najczęściej wyszukiwane kredyty hipoteczne w ostatnich kilku miesiącach 2018 roku? Wyszukiwania się praktycznie nie zmieniają i najczęściej szukamy kredytu hipotecznego na zakup mieszkania z rynku wtórnego.

Najbardziej popularne: kredyt hipoteczny 50 tys. zł, kredyt hipoteczny 150 000 zł, kredyt hipoteczny 120 tys zł, kredyt hipoteczny na budowę domu 500 tys zł, kredyt remontowy hipoteczny 70 000 zł, kredyt hipoteczny na zakup mieszkania 80 tys zł, 150 000 zł na 15 lat, 160 tys zł, 200 tys zł, 250 000 zł, 300 000 zł.

Porównanie kredytów hipotecznych 80 000 zł, 100 000 zł, 150 tys zł. Jeżeli zatem marzy się nam własne mieszkanie, to zanim takie mieszkanie znajdziemy, należy zorientować się czy stać nas na to, aby sfinansować jego zakup z kredytu hipotecznego. Odpowiedź na to pytanie uzyskamy w banku.


Na skróty z porównywarką:

Porównywarka kredytów hipotecznych
4.5 (90.67%) 30 votes