Porównywarka kredytów gotówkowych

Porównywarka kredytów gotówkowychPorównywarka kredytów gotówkowych – szybkie porównanie kredytów i pożyczek gotówkowych w bankach.

Korzystając z porównywarki można dokonać selekcji banków, wyszukać bank, w którym chcielibyśmy wziąć konkretny kredyt i oczywiście – poprzez wysłanie krótkiego formularza – umożliwimy bankowi, kontakt w sprawie kredytu.

Bardzo często w internecie znajdziemy informacje, że jest to „najlepsza porównywarka kredytów gotówkowych„, „porównywarka kredytów gotówkowych 2019” lub „tani kredyt z porównywarką kredytów gotówkowych„, możemy dopisać jeszcze wiele innych przymiotników do porównywarki. A jak jest w istocie? Poniżej znajduje się tzw. porównywarka kredytów gotówkowych, z której możemy skorzystać, jeżeli szukamy kredytu gotówkowego w banku.

Zanim skorzystamy z porównywarki, należałoby wiedzieć, że porównywarka kredytów gotówkowych, to głównie prezentacja banków oraz kredytów i pożyczek gotówkowych. Z pewnością nie jest to ranking kredytów gotówkowych (bo takim być nie może) i nie jest to kalkulator kredytowy.

 

Porównywarka kredytów gotówkowych – selekcja banków

Podstawowym założeniem KAŻDEJ porównywarki kredytów, jest zaprezentowanie ofert kredytowych w bankach. Może tych ofert być więcej lub mniej – w zależności od wysokości kredytu oraz okresu kredytowania.

Zakres kredytu gotówkowego: od 500 zł do 200 tys. zł, 3 miesiące – 10 lat. Skrajne wartości znajdziemy w niewielu bankach. Najczęściej kredyt gotówkowy zawiera się w przedziale 3000 zł – 10000 zł. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę, że w porównywarce znajdziemy kredyty i pożyczki gotówkowe. Mała różnica, ale należy pamiętać, że kredyt gotówkowy, to kredyt celowy, natomiast pożyczka gotówkowa może być przeznaczona na dowolny cel.

 

Porównywarka kredytów gotówkowych to nie kalkulator rat

To bardzo ważne i istotne: porównywarka kredytów gotówkowych nie przedstawia rankingu kredytów gotówkowych! Żadna, którą znajdziemy w sieci nie jest rankingiem. Jest to tylko dodatkowa informacja, z której możemy skorzystać przy wyborze banku.

Dlaczego nie jest to kalkulator rat kredytowych? Wysokość raty kredytowej oczywiście zależy od wysokości kredytu oraz czasu jego kredytowania. Np. kredyt gotówkowy na 10000 zł na 10 lat będzie miał mniejszą ratę, niż kredyt gotówkowy 5000 zł na 2 lata. Poza tym oferta bankowa zależy od oceny scoringowej dokonaj przez bank. I tutaj bank wylicza naszą zdolność kredytową i wiarygodność kredytową. Im lepszy jest wynik oceny, to na lepszą ofertę kredytu lub pożyczki gotówkowej możemy liczyć.

W związku z powyższym porównywarka kredytów gotówkowych SZACUJE wyłącznie wysokość raty kredytu. Nie mniej jednak, jest to pomocne przy szacowaniu obciążenia budżetu domowego. Jeżeli chcemy wiedzieć:

to należy skontaktować się z jednym lub z dwoma bankami wyszczególnionymi w porównywarce – wystarczy wypełnić krótki formularz online – i doradca z banku do nas przedzwoni. Przeprowadzona rozmowa z pracownikiem banku nie obliguje nas do wzięcia kredytu lub pożyczki w danym banku.