Oblicz rate kredytu

Oblicz rate kredytuOblicz rate kredytu gotówkowego lub mieszkaniowego. Na stronie możesz wybrać odpowiedni kalkulator kredytowy i oszacować wysokość rat.

O tym jaką ratę kredytową zapłacisz, dowiesz się tylko w banku. Kalkulator kredytowy, pomaga w wyszukaniu banków i kredytów, i w podjęciu decyzji. Jest to dodatkowe źródło informacji o produkcie kredytowym. Z porównywarką oczywiście nie wybierzesz najtańszego kredytu hipotecznego lub gotówkowego. Jest to wyłączenie symulator kredytowy, możliwość zapoznania się z propozycjami banków i skontaktowaniu się z wybranymi bankami.

Poniżej można szybko oszacować wysokość raty kredytowej w przypadku kredytów gotówkowych: oblicz rate kredytu gotówkowego:

Oblicz rate kredyt hipoteczny

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości, to najlepiej skontaktować się z pośrednikiem finansowym.

Pośrednik finansowy bezpłatnie pomoże w analizie ofert kredytowych dostępnych w bankach. Dodatkowo wyliczy Twoją zdolność kredytową i pomoże w skompletowaniu dokumentów, łącznie z wypełnianiem wniosku kredytowego. Wystarczy wysłać wniosek i umówić się telefonicznie na dogodny termin.

Jeżeli interesuje nas szacunkowa wysokość raty w przypadku kredytów hipotecznych, to należałoby przejść do zakładki z kredytami hipotecznymi, gdzie skorzystamy z porównywarki kredytów hipotecznych. Wpisujemy wartość szukanego kredytu hipotecznego i okres kredytowania podanego w latach.

I po raz kolejny przypomnijmy, że wyliczenia rat kredytowych są tylko szacunkowe. Ostateczne warunki pożyczki lub kredytu zależą od oceny wiarygodności kredytowej.

Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Oferty instytucji finansowych na stronie mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pamiętaj, że wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok