Najtańszy kredyt gotówkowy 100 tys zł

Najtańszy kredyt gotówkowy 100 tys złNajtańszy kredyt gotówkowy 100 tys zł banku do 10 lat. W jakim banku uzyskamy kredyt lub pożyczkę gotówkową na dowolny cel ? Porównanie kredytów gotówkowych.

Kredyt gotówkowy 100 tys zł na 10 lat raty (szacunkowe wyliczenia)

Jaki jest najważniejszy parametr kredytu, który należy wziąć pod uwagę porównując kredyty gotówkowe i chcąc wyszukać najtańszy kredyt gotówkowy 100 tys. zł? Najważniejszym parametrem, który należy wziąć pod uwagę jest wysokość oprocentowania. Ale pamiętajmy, że porównując kredyty nie można brać tylko wysokości stopy procentowej – nie jest to jedyny czynnik, który wpływa na koszt kredytu. Zdecydowanie lepiej jest zwracać uwagę na RRSO.

Sprawdź także: Kredyt konsolidacyjny 100 tys zł. Co daje konsolidacja kredytów?

RRSO obrazuje całkowity koszt kredytu gotówkowego, jakim jest obciążony kredytobiorca. RRSO określa łączny koszt kredytu, w ujęciu procentowym w stosunku rocznym. I oczywiście, im mniejsze jest RRSO czy całkowity koszt kredytu, tym taki kredyt będzie tańszy.

Gdzie po najtańszy kredyt gotówkowy 100 tys zł

Przede wszystkim należy wiedzieć czy w ogóle mamy taką zdolność kredytową. Żaden kalkulator na stronach internetowych nie wyliczy dobrze zdolności kredytowej. Może to zrobić tylko bank. A co jeszcze ciekawsze, pomimo, że metodologia jej wyliczania jest taka sama, to każdy bank przypisuje inne wagi poszczególnym składowym. Tym samym, w jednym banku możemy otrzymać kredyt, a w innym już nie.

Nie wiesz jaką masz zdolność kredytową? Wystarczy skontaktować się z jednym z poniższych banków, aby dowiedzieć się szczegółów.

Czy wiesz, że banki przychylniej spoglądają na osoby wykonujące wolne zawody, np. na prawników, lekarzy, policjantów, notariuszy, itp.

Pamiętaj! Historia kredytowa jest sprawdzana w bazach BIK i pozytywna historia kredytowa ma duże znaczenie w ocenie scoringowej dokonywanej przez bank. Im więcej mamy opóźnień, tym niższą ocenę mamy w BIK. Jeżeli w ostatnich dwóch latach, zdarzyły się tobie opóźnienia w spłacie kredytu dłuższe niż 30 dni, albo zaciągnięte zobowiązanie nie zostało spłacone, to kredytu w banku nie otrzymamy.

Jeżeli szukasz kredytu gotówkowego, aby spłacić inne zobowiązania kredytowe, to lepszym rozwiązaniem będzie konsolidacja. Przeczytaj co to jest kredyt konsolidacyjny gotówkowy: Kredyt Konsolidacyjne Banki.