Kredyt konsolidacyjny 15 tys zł

Kredyt konsolidacyjny 15 tys złKredyt konsolidacyjny 15 tys zł. A może pożyczka konsolidacyjna 15 tys. zł z dodatkową gotówką?

Niezależnie czy to będzie kredyt konsolidacyjny na 15 tys zł czy każdy inny, kredyty konsolidacyjne nie są znowu takie tanie. Pewnie są tańsze od pożyczek gotówkowych, ale są zaciągane na przeciętnie dłuższy okres kredytowania.

Pozwalają one skonsolidować zadłużenie bankowe, czyli jednym nowym kredytem spłacamy (robi to bank) kredyty i pożyczki bankowe. Zamiast zatem kilku kredytów spłacamy tylko jeden kredyt, w jednym banku i z reguły z niższą ratą kredytową, niż suma wszystkich rat kredytowych, które płaciliśmy dotychczas. A ponieważ raty da się obniżyć tylko przez wydłużenie okresu spłaty, dlatego kredyt jest droższy, bowiem więcej przyjdzie nam zapłacić odsetek za wydłużony okres spłaty.

Kredyt konsolidacyjny 15 tys zł porównanie banków

Zdecydowanym jednak plusem jest to, że poprzez obniżenie raty kredytowej, możemy odzyskać płynność finansową i pomóc nam naprawić budżet domowy. Mniejsza rata, to zdecydowanie większy oddech finansowy.

Oczywiście należy porównać kredyty konsolidacyjne w bankach i dopiero po analizie ofert kredytowych dokonać, najlepiej korzystnego wyboru.