Kredyt hipoteczny 160 tys zł

Kredyt hipoteczny 160 tys złKredyt hipoteczny 160 tys zł kupno mieszkania lub domu. Symulacja rat kredytowych, przegląd banków i możliwość kontaktu z pośrednikiem finansowym.

Zamierzasz zaciągnąć kredyt hipoteczny w wysokości 160 tys zł? Musisz wiedzieć nie tylko jaką masz umowę o pracę, ale i jakie są przychody, wydatki miesięczne, koszty utrzymania nowego mieszkania, itp.

Kredyt hipoteczny na 160 tys zł to wysoki kredyt, niezależnie od czasu na jaki bierzemy taki kredyt. Do tej decyzji należy się porządnie przygotować. Nie tylko w zakresie rat kredytowych.

Pomimo tego sprawdź jaką ratę będziesz w stanie spłacać przez 10 lat, 20 lat a może 30 lat? To będzie długi i regularny wydatek mieszkaniowy, który będzie przez kilkadziesiąt miesięcy stałym wydatkiem w budżecie.

Sprawdź raty kredytowe: kredyt hipoteczny 160 tys. zł.

Gdzie po kredyt hipoteczny 160 tys zł

Jeżeli nie chcesz korzystać z symulatora rat kredytowych, to możesz umówić się z jednym z poniższych pośredników finansowych lub skontaktować się z bankiem.

Nie każdy otrzymać kredyt hipoteczny na 160 tys. zł. Konieczne jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej. Przelicz dokładnie jakie masz miesięcznie dochody. Najlepiej, gdy jest to stała pensja z umowy o pracę, ale może to być i dochód z prowadzonej działalności gospodarczej.

Podlicz comiesięczne zobowiązania:

  • raty posiadanych kredytów,
  • czynsz,
  • opłaty za media,
  • ubezpieczenie,
  • składki,
  • inne opłaty.

I dodaj do nowej raty kredytowej i sprawdź czy nie będzie to zbyt duże obciążenie dla twojego budżetu.

Pomyśl jak zmniejszyć aktualne obciążenia. Być może warto spłacić szybciej jakiś kredyt, zlikwidować karty kredytowe, a może zmienić abonament komórkowy, internetowy czy telewizyjny.

Skontaktuj się z pośrednikiem finansowym, jeżeli chcesz wiedzieć więcej, jak przygotować się do kredytu hipotecznego na 160 tys zł lub jeżeli mieszkasz w Katowicach: Kredyt Hipoteczny Katowice.

Kredyt hipoteczny 160 tys zł
4.7 (93.94%) 33 votes