Kredyt gotówkowy 30 tys zł 6 lat

Kredyt gotówkowy 30 tys zł 6 latKredyt gotówkowy 30 tys zł 6 lat lub może pożyczka gotówkowa 30 tys. zł? Nie wiesz gdzie po kredyt gotówkowy na 30 tys. zł na 6 lat – sprawdź poniżej.

Korzystając z wyszukiwarki i porównywarki bankowej, możesz w kilka minut nie tylko wybrać bank na kredyt, ale także oszacować wysokość rat. Ustalisz w dowolny sposób parametry kredytu, zmieniając zarówno wysokość, jak i okres kredytowania. Poniżej znajduje się oszacowanie rat.

Należy jednak nadmienić, że porównanie kredytów gotówkowych 30 tys zł na 5 lat,to tylko i wyłącznie symulacja rat. Ile wyniesie dokładnie rata, może wyliczyć tylko konkretny bank, po sprawdzeniu zdolności i wiarygodności kredytowej. Wysokość raty będzie się różniła w poszczególnych bankach, ze względu na różne oferty kredytowe.

  • Kredyt gotówkowy w BNP Paribas (Zielone Zmiany) – RRSO 7,44%, rata: 514,36 zł,
  • Pożyczka Przekorzystna w Pekao – RRSO 8,51%, rata: 528,92 zł,
  • Pożyczka internetowa (Promocja) w Alior Bank – RRSO 8,57%, rata: 529,64 zł.

Kredyt gotówkowy 30 tys zł 6 lat (72 raty)

Nie chcesz korzystać z porównywarki? Poniżej znajduje się lista banków, do których można wysłać wniosek kontaktowy w sprawie kredytu.

Sprawdź poniżej gdzie po kredyt gotówkowy na 30 tys. zł na 6 lat.

Porównując kredyty pod względem ceny, należy zwracać uwagę na RRSO kredytu. RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania i informuje o tym, jaki faktyczne jest koszt w skali roku z zaciągnięciem kredytu.

Na ten elementem, obok kosztów całkowitych kredytów, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę porównując kredyty.

Na wysokość RRSO ma wpływ nie tylko koszt kredytu, ale również wartość pieniądza w czasie.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to nie to samo co stopa oprocentowania (RSO). Stopa oprocentowania pokazuje jedynie, ile wynosi koszt odsetek.

Oprocentowanie nominalne jest tylko jednym z elementów składających się na łączny koszt kredytu (może to być jeszcze prowizja, opłaty dodatkowe, ubezpieczenie, itp.).

Szukasz kredytu konsolidacyjnego, aby połączyć kredyty w jeden kredyt? Sprawdź kredyt konsolidacyjny 10 tys. zł. Pełna oferta kredytowa.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok